turnaj mladších žáků v zákupech

Dnes jsme se zůčastnili turnaje pro mladší žáky v malé kopané v Zákupech. Původně se mělo hrát ve dvou skupinách po čtyřech účastnících, jenže na poslední chvíli se odhlásil soupeř ze Žandova a tak se turnaj hrál systémem každý s každým, kde každý tým odehrál šest utkání. Los nám pro první utkání přiřknul pořádající tým Loko Č. Lípa a zrodila se naše první výhra 3:1, další soupeř byl z Doubí a další výhra 3:2 (ještě tři minuty před koncem jsme prohrávali 1:2 - naše veliká bojovnost), třetí utkání a soupeř z Kněžmostu a naše nejlepší utkání a výhra 4:2, další soupeř Žerčice (naše nejhorší utkání) a výhra 2:0, páté utkání soupeř z Mladé Boleslavi a další výhra 2:1, která znamenala PRVNÍ MÍSTO na tomto turnaji, ještě před odehráním našeho posledního zápasu. Poslední zápas jsme odehráli proti klukům z Roudnice, který jsme prohráli 1:2, v tomto utkání už nám o nic nešlo, takže jsme trochu improvizovali v sestavě, i tak ale kluci odehráli tento zápas velice dobře. Na závěr bych napsal pár řádků k našemu mužstvu. Měli jsme tři hráče, kteří na turnaji vyčnívali, a tím byli, Ráďa VANČURA náš nejlepší střelec, zase to byl hráč, který dával góly, na kterého se můžeme spolehnout, jen kdyby chtěl hrát v každém zápase jako dnes, má to v sobě, jen ta jeho hlava. Druhým hráčem byl Jiřík KROUTIL, co ten toho dnes naběhal, dřel, nahrával, dával góly, turnaj se mu opravdu povedl. A třetí hráč Míša TÍMA, to co jsem napsal o Jiříkovi, to platí i o Míšovi, ještě navíc to byl pilíř naší obrany, rozehrávač, tahoun, druhý nejlepší střelec našeho týmu, a po zásluze, se stal NEJLEPŠÍM HRÁČEM CELÉHO TURNAJE. Zmínit, ale musím i třeba takového Táďu TÍMU, který je v obraně jako skála, neudělal ani jednu chybu za celý turnaj. Nebo našeho nejmladšího člena a nejmenšího, co do výšky, ale co do výkonu rozhodně ne, Matyho "BOBO" BOBELÁKA, na hřišti běhal, vracel se a nahrával na góly. A Domča DUŽDA, ten dal náš veledůležitý gól proti Doubí, a jak jsem už psal, tento zápas se nám nepovedl, byl to moc důležitý gól. Ondra NOVOTNÝ, to bych se rád zmínil, tenhle kluk, chěl zkončit s fotbalem, jsme moc rádi, že to neudělal, v obraně hrál výborně a i přidal jeden hezký gól. Hodně nás překvapil Honza HRŮZA, nastupoval v obraně a poslední zápas odchytal, a musí se napsat, že vůbec ne špatně. Střídajícími hráči byli Radek HORÁČEK a Petr HAMAN, když nastoupili na hřiště  tak určitě nezklamali. A poslední hráč, náš brankář, Mára ŽUCHA, odchytal co měl, měl i krásné momenty, kdy zachránil svou svatiny od inkasování, ale nutno napsat, že dostal dva góly, které měl chytit. Nu, jindy brankář,  který nás v každém zápase podrží, tak na tomto turnaj si vybral slabší chvilky, to se ve sportu ale stává. Jinak je to opravdu brankář, který v mistrovských zápasech chytá velice dobře. 

Tak na závěr, kluci moc děkujeme za  tento ZLATÝ turnaj I VÁŠ SUPER VÝKON.

střelci: 5x Radek VANČURA, 4x Míša TÍMA, 3x Jirka KROUTIL, 1x Ondra NOVOTNÝ, 1x Dominik DUŽDA

sestava: Mára ŽUCHA, Míša TÍMA, Táďa TÍMA, Honza HRŮZA, Petr HAMAN, Radek VANČURA, Matyáš BOBO BOBELÁK, Dominik DUŽDA, Radek HORÁČEK, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ.

Trenéři mladších žáků

V příloze jsou fota z turnaje.