Turistická ubytovna FK Cvikov

            Vážení sportovní fanoušci a turisté,

v areálu stadiónu FK Cvikov se nachází plně vybavená turistická ubytovna s kapacitou 24 lůžek, kuchyní a sociálním vybavením. Dále zde najdete k využití bazén, převlekací fotbalové kabiny, sprchy, dvě travnaté fotbalové plochy a občerstvení přímo v areálu stadiónu (viz: fotogalerie v záložce ÚVOD). Turistická ubytovna je otevřena celoročně. Pouze v zimním období a v době letních prázdnin zde probíhají různá fotbalová, sportovní soustředění a tábory. V okolí stadiónu začíná mnoho cykolostezek a bežeckých lyžařských tras. Je zde ideální místo pro začátek Vašich výletů do okolí (město Cvikov, kalvarie Cvikov, pivovar Cvikov, kulturní dům Cvikov, Skalní hrad Sloup, hrad Lemberk, Jablonné v Podještědí, Sklárna AJETO v Lindavě, Nový Bor ...). V areálu je k dispozici TV se sportovními programy, VIFI.

V případě Vašeho zájmu o ubytování jsme schopni Vám poskytnout i některé výhody (u soustředění a táborů zajistit celodenní menu, plné využití našich sportovišť...).

Cena:    200,- Kč    osoba/noc

kontakt: správce stadiónu FK Cvikov PETR JANEČEK: tel:774 970 548, 704326332