TJ Desná - FK Cvikov 3:3 (2:1)

           První poločas jsme nepodali dobrý výkon, chyběl nám pohyb a chuť po vítězství na rozdíl od domácích. Přesto se domácí nedostali do vážnější šance a nakonec jsme jako první udeřili my ve 21. minutě, kdy z dálky napřáhl Vacek a ranou k tyči nás dostal do vedení. Domácí byli stále o něco aktivnější a dočkali se ve 35. minutě a po standardní situaci se jim podařilo vyrovnat zásluhou Holmana. Aktivitu domácích a naši pasivitu ještě do poločasu dokonale využil domácí Kulhánek, který dostal domácí tým po dorážce do vedení ve 39. minutě střelou z hranice velkého vápna. Ve druhém poločase se naše hra výrazně zlepšila a začali jsme domácí tým přehrávat. Naše snaha byla korunována vyrovnávací brankou v 53. minutě, kdy se po centru Jiráka prosadil hlavou Červenka. V 73. minutě jsme šli do vedení, když si ve vápně dobře zpracoval míč Paštika a tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře. Zápas, jsme mohli definitivně rozhodnout v 78. minutě, kdy běžel sám na brankáře domácích Vacek, který neprostřelil domácího brankáře. Dobrou šanci po centru Paštiky neproměnil Pěnička.  Domácí se snažili dlouhými nakopávanými míči se dostat na dostřel naší branky. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale bohužel jsme zaváhali v samém závěru, kdy jsme měli míč na kopačkách a místo jednoduchého odkopu jsme volili zbytečné přihrávky ve vlastním vápně a tím jsme se dostali pod tlak a jeden z posledních centrů v 89. minutě skončil vyrovnávací brankou domácích, kterou vstřelil Kořínek. Nakonec to byla škoda, ale je třeba říci, že za první poločas jsme si vyhrát nezasloužili, domácí ještě nastřelili tyč a břevno a tak konečná remíza byla zasloužená, i když ke třem bodům bylo velmi blízko.