sezona 2017 - 2018

Slunečné odpoledne, sportovní přátelé. Dnes tu píši naposledy a věřte, že ten konec je velice zdařilý a hezký. Jen krátce se vrátím k dnešnímu utkání. Kluci ze Zákup dostali od našich "borců" nařezáno, a to doslova. V první půli byl výsledek ještě přijatelný (6:0), ale v druhé půli jsme se konečně rozstříleli, spadlo nám tam skoro všechno a nasázeli jsme 10 branek. Dvakrát se trefil Tada SEDLÁK, dvakrát Kuba SILNÝ, dvakrát Petr KUČERA, jednou se trefil Míša TÍMA, Jirka KROUTIL, a Míša DOAN. Trefil se i náš gólman Mára ŽUCHA, kterého jsme dali v půli druhého poločasu do hry, a Dominik DUŽDA šel místo něho do branky. Naši kluci se druhým poločasem bavili, a co je hlavní, bavili i diváky, kterých přišlo opravdu hodně. V první půli jsme hráli všechno na Lukáše POKORNÉHO, který se chtěl stát nejlepším střelcem celého ročníku, nejvíce to bylo znát na Jakubovi SILNÉM, který i když mohl dát branku tak nedal a snažil se přihrát na Lukáše. Bylo to takové křečovité, a i proto dal v první půli jen jeden gól. V druhém poločasu to z něho nějak spadlo a nasázel tam 4 branky a tak se stal Nejlepším střelcem celého ročníku. Moc gratulujeme (i když i TY sám moc dobře víš, že těch gólů mohlo a mělo být mnohem více). Tak Luki, ještě jednou gratulace. Co ale musím zmínit je, že jsme dostali nejméně branek ze všech. Je to veliká zásluha našeho Kapitána Petra KUČERY, který toho moc soupeřům nedovolil a moc míčů k Márovi nepustil. Velice nás překvapil Jakub SILNÝ, co ten kluk naběhal dopředu i dozadu, to bylo nepředstavitelné, byl pro naše mužstvo velikým přínosem (jen méně kličkování, co Kubo). Tito dva kluci vytvořili společně s Míšou TÍMOU, Márou ŽUCHOU a Lukášem POKORNÝM, páteř našeho týmu, ke kterému se přidávali další a další kluci. Když píši o našich hráčích tak se musím rozepsat i o jednom hráči, je to kluk, který má nebo měl obrovský potenciál, asi tušíte že píši o Radkovi VANČUROVI, nevím jestli jste to zaregistrovali, ale Radek s námi už nehraje. Hrozně nás to mrzí, ale je to jeho rozhodnutí. Odešel sám od sebe. Tak zase k radostnějším věcem. Moc nám pomohli kluci z mladších žáků, ať to byl náš starý - mladík Jiřík KROUTIL nebo Ondra NOVOTNÝ, ke kterým se přidal Míša DOAN, Honza HRŮZA a Dominik DUŽDA. Všichni kluci se začlenili do mužstva a odehráli si to své. Díky patří i trenérům mladších žáků, Mírovi NOVOTNÉMU a Pavlovi BRENNOVI. A největší díky patří všem rodičům a fanouškům, kteří nás po celou sezonu podporovali a jezdili s námi i na venkovní utkání. Moc děkujeme za Váš zájem a čas, díky Vám jsme se cítili všude doma. Děkujeme. Sezóna je u konce, ještě Vám chci připomenout, že Vás rádi všechny uvidíme na rozlučkovém soustředění v Heřmanicích. 

Na shledanou