Rynoltice - FK Cvikov 6:0 (5:0)

                           Zápasy s takovým to skóre se vždy špatně hodnotí. Do zápasu jsme měli velmi špatný vstup a po nepovedené střele domácích, ze které se stala přihrávka, skóroval již ve 3. minutě domácí Hanzl. Další branka přišla brzy po té, když se v 9. minutě z trestného kopu z 20 metrů trefil krásně Čeřovský. Třetí branka padla po velké chybě v obraně, kdy po rohovém kopu byli ve vápně volní tři domácí hráči a Bláha zvyšoval pohodlně placírkou na 3:0. Ve 44. minutě jsme udělali další hrubku v obraně a domácí Černý zvyšoval na 4:0 po samostatném nájezdu. Domácí stihli ještě v samém závěru poločasu po centru zvýšit na 5:0, když míč z malého vápna dorážel Černý. Poslední velkou chybu jsme vyrobili v 60. minutě, kdy šel opět sám na brankáře Vacek a stanovil tak konečné skóre zápasu. Je asi pravda, že skóre zápasu asi neodpovídá úplně hře v poli, domácí jsme "porazili" i 7:3 na rohy, ale na ty se fotbal nehraje. Je pravda, že jsme měli v zápase dost pozměněnou sestavu a musel díky velké absenci některých hráčů nastoupit i zraněný Coufal, aby nás bylo vůbec 11, ale i přesto náš výkon byl velice špatný a hlavně jsme tentokrát udělali spoustu velkých chyb v obraně. Směrem dopředu jsme toho také moc nevytvořili a naše akce končili před vápnem. Domácí vyhráli jednoznačně zaslouženě, ale tak vysoký rozdíl ve skóre zapříčinily obrovské chyby v naší obraně, která je většinou naším pilířem. Moc mě mrzí, že nám nepomohl v takovéto situaci svoji účastí nikdo z béčka. Věřím, že jsme si to vybrali a naše výkony půjdou opět na horu, což budeme potřebovat, v sobotu nás čeká těžké utkání s Frýdlantem a poté ve středu pohár se Semilami. Největším problémem však zůstává nízká účast hráčů na tréninku, trénujeme vlastně dohromady A tým, B tým a někteří dorostenci, ale v průměru se tréninku účastní pouze tak 5 hráčů A týmu. Bohužel je dnes přednější práce, tak se s tím budeme muset nějak poprat.