První mistrovské utkání FK-Cvikov - Harrachov 5:0 (2:0)

              Do zápasu jsme vstoupili dobře a soupeře jsme jasně v prvním poločase přehrávali. Škoda jen, že jsme nedali více branek, kdy měli dobré šance Pěnička a hlavně Vacek, který nastřelil tyč a břevno. Branky jsme se dočkali až ve 37. minutě, kdy se po krásném pasu od Pěničky trefil hlavou k tyči Vacek. Vacek se prosadil i ve 41. minutě, kdy si po výkopu Machačného zaběhl za hostující obranu a nadvakrát překonal hostujícího brankáře. Škoda, že nám pohyb a herní pohoda nevydržela i druhý poločas, ve kterém jsme nepodali tak dobrý výkon i přesto, že jsme nakonec přidali ještě 3 branky. Hosté našeho polevení a ztráty koncentrace využili a jejich výkon se zlepšil a prvních 20. minutách druhého poločasu se dostávali na dostřel naší branky, ale větší šanci si nevytvořili. Utkání se definitivně zlomilo v 64. minutě, kdy se po centru Mináře trefil Kuběj a bylo to 3:0 a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Pouze o minutu později byl nucen faulovat hostující brankář ve vápně Vacka a ten sám z penalty zvýšil již na 4:0. Tečku za zápasem udělal v 68. minutě Lexa, který si krásně naběhl na roh Jiráka a hlavou se parádně trefil do šibenice a stanovil tím konečné skóre. Já jsem rád, že jsme v prvním zápase získali 3 body, s prvním poločasem jsem spokojený, druhá půle se nám moc nepovedla. Uvidíme v dalších zápasech, jak se nám bude dařit s týmy z vyšších pater tabulky, které nás určitě více prověří.