První jarní zápas

2. 4. 2016:

FK Cvikov       -    Loko Česká Lípa    14:8 (5:6, 2:0, 7:2)

Branky: Bobelák 9x, Zagalský 2x, Karásek 2x, Záhorská 1x

První jarní zápas se pro nás ze začátku nezačal vyvíjet ideálně a i když jsme absolvovali několik tréninků na trávě, tak bylo vidět, že to je náš první zápas venku a po chvilce jsme prohrávali již 1:5. Až poté jsme se rozkoukali a do konce první čtvrtiny jsme zápas stáhli na jednogólový rozdíl. Ve druhé čtvrtině jsme zápas otočili a ve třetí jsme přidali další branky a nakonec i zaslouženě vyhráli.

Zápasu se zúčastnili: Ondra Holoun, Míra Zagalský, Jakub Petrů, Matyáš Bobelák, Nikča Záhorská, Domča Karásek a Alánek Hradiský

Pro mě osobně je zklamání, že se na zápasy a to ani domácí nechodí koukat až na vyjímky rodiče našich dětí. A tak můžeme jen závidět dětem z ostatních klubů, kde se na jejich zápasy chodí koukat nejenom rodiče, ale i ostatní příbuzní.

Tomáš Bobelák