přátelský zápas otec a syn 2:2 (2:0) na penalty 4:5

Dnes 29. 10. 2017 odehráli starší žáci přátelské utkání proti svým rodičům (tatínkům). Ač, přes velice špatné počasí, nechybělo všem aktérům veliké nadšení utkání sehrát. A tak se také stalo. V utkání jsme mohli vidět pěkné fotbalové akce jak ze strany tatínků (první poločas) tak ze strany kluků (druhý poločas). I velice srandovní pády a "plavecké variace" na trávníku, které načal Karel SEDLÁK, ke kterému se přidal Jirka KROUTIL starší, Honza TÍMA, Míra NOVOTNÝ a další starší "fotbalisté". Ty to plavecké variace a pády rozesmáli úplně všechny, jak na hřišti tak hlavně všechny přihlížející na střídačkách a kolem hřiště. V první půli ukázali tatínkové větší bojovnost (měli ještě dost sil). První branku vstřelil kanonýr Jirka KROUTIL starší, kterého efektně uvolnil Karel SEDLÁK, stav utkání 1:0 pro dospělé. Za chvíli na to, se dostal před Máru ŽUCHU, Zbyněk SILNÝ, udělal mu krásnou kličku a upravil stav utkání na 2:0 pro dospělé. V druhé půli se to všechno otočilo, kluci nechtěli prohrát a tak se vrhli do útoku. Ondra NOVOTNÝ prošel středem pole, dal si míč na svou levou a bylo to 1:2. Tatínkové se nechtěli smířit s tím, že by kluci dotáhli skóre, bojovali, ale jejich "ratolesti" jim už nedali šanci, naopak. Radek VANČURA utekl po pravém křídle, "mazal" k bráně, vystřelil a prostřelil brankáře Pavla ŽUCHU, 2:2. A to nebylo ještě všechno, Jirka KROUTIL mladší, utekl středem hřiště, už už slavil gól, ale proti byl terén, míč se zastavil uprostřed kaluže, a Jirka už neměl sílu míč vydolovat z vody. A to bylo všechno, stav utkání 2:2. Šlo se na penalty. Všech devět hráčů na obou stranách odkopali penalty a stav byl 4:4. Rozhodující penaltu šel kopat za kluky Radek VANČURA a rozhodl. 5:4 pro starší žáky. Myslím, že se utkání vydařilo, nikdo se nezranil, všichni se zasmáli, jen to počasí nám to trochu pokazilo. Musíme poděkovat všem maminkám a babičkám, že nám připravily dobroty, které jsme si všichni po utkání s chutí dali.

Branky: Jirka KROUTIL starší, Zbyněk SILNÝ - Ondra NOVOTNÝ, Radek VANČURA

Sestava "otců": Pavel ŽUCHA, Karel SEDLÁK, Petr KUČERA (C), Michal VANČURA, Zbyněk SILNÝ, Míra NOVOTNÝ, Honza TÍMA, Jirka KROUTIL starší, Petr DRÁPAL, Trenér: Zdeněk KUNST

Sestava "kluků": Marek ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (C), Radek VANČURA, Jakub SILNÝ, Ondra NOVOTNÝ, Miachal TÍMA, Jirka KROUTIL mladší, Jarda DRÁPAL. Trenér: Tomáš RUDINSKÝ