OKNA - CVIKOV 0:11 (0:6)

Dnes jsme rozehráli první utkání v nadstavbové části o 5 - 8 místo. Zahájili jsme utkání se soupeřem v Oknech. Musím napsat, že jsme byli od první minuty lepším mužstvem ve všech řadách od obrany až po útok. Naše hra byla velice koukatelná i efektivní, výsledek tomu už napovídá. Pěkné akce našich kluků, střely, bojovnost a konečně i velice pěkné přihrávky, nám zajistili první tři body do tabulky. Určitě by se našlo na naší hře co zlepšovat, ale když budou kluci takhle přistupovat k zápasu jako dnes tak se máme na co těšit, jak my trenéři, diváci (rodiče) tak i samotní hráči. Děkujeme za velice pěkný zápas.

 
Nastoupili jsme v sestavě: Míra MÁSLÍK, Honza KOHOUT, Petr KUČERA, Radek VANČURA, Jakub SILNÝ, David "Zlatan" WALDHAUSER, Adam HRADISKÝ, Jirka KROUTIL, střídající hráči: Tadeáš SEDLÁK, Jakub KALINA, Luboš ŽÁK.
 
Naše branky vsítili: 3x Jakub SILNÝ, 2x Míra MÁSLÍK, 2x Petr KUČERA, 1x Jirka KROUTIL, 1x Adam HRADISKÝ, 1x David "Zlatan" WALDHAUSER, 1x Radek VANČURA.