mistrovský zápas Doksy - Cvikov 0:5 (0:2)

Krásné odpoledne, přátelé. Po dlouhé době, jsem se rozhodl, že tu napíši pár řádek o našem mužstvu. Dnes jsme rozehráli jarní zápasy naší skupiny a zavítali jsme za soupeřem do Doks. Na podzim jsme hráli na našem hřisti a Doksy jsme porazily o jednu branku 6:5. Nevěděli jsme, jak těžký to bude zápas dnes, celý týden jsme se na soupeře připravovali a připravili se dokonale. Od prvního hvizdu jsme Doksy do ničeho nepustili, měli jen jednu pološanci a tu jsme jim ale nabídli sami po naší hrubce. První poločas jsme zahájili velkým náporem, ale ne a ne se trefit, střely létaly mimo branku nebo jsme to v útočné fázi špatně řešeli. Udělali jsme pár přesunů v naší sestavě a přineslo to své ovoce. První půlku jsme vyhráli 2:0. V druhé půli jsme šli drtivě za vítězstvím, ale těch šancí co jsme nedali...no hrůza. Přesto jsme přidali další tři branky a utkání vyhráli 5:0. Náš gólman "Honza HRŮZA" musel zasahovat jen jednou a to až v druhém poločase. Za to celé mužstvo vděčí naší "defenzivní stálici" Petrovi KUČEROVI, který zápas začal na svém místě na stoperu, ale v 15 minutě jsme ho vysunuli do zálohy a tam sbíral jeden balon za druhým. Na stoperu ho nahradil Radek VANČURA a myslím, že se mu zápas povedl. Jeden hráč ale dnes vyčníval nad všemi a tím byl ofenzivní záložník Michal TÍMA, co vybojoval Petr tak Michal dokonal v ofenzivě. Na dvě branky nahrál Lukimu  POKORNÉMU (výborný výkon) a sám dal tři. Jeho nejlepší zápas za Cvikov (jen by to chtělo někdy dříve nahrát, že Míšo). Zápas odehrálo 12 kluků a všem velká pochvala za výkon a velkou bojovnost. Kluci super. Rád bych poděkoval rodičům - řidičům za to, že s námi jezdí na venkovní zápasy, bez Vás by jsme nemohli odjet a hrát. TAK DĚKUJEME.

branky: 3x Michal TÍMA, 2x Luki POKORNÝ            

sestava: Jan HRŮZA, Mára ŽUCHA, Petr KUČERA(C), Jarda DRÁPAL, Petr HAMAN, Michal DOAN, Michal TÍMA, Radek VANČURA, Jirka KROUTIL, Radek  HORÁČEK, Míra KARÁSEK, Luki POKORNÝ