mistrovské utkání žandov - cvikov 1:2 (1:1)

Krásné odpoledne, dnes jsme zavítali za soupeřem do Žandova. A jestli jsem psal, že minulé utkání bylo vyrovnané tak nevím co bych dnes napsal, protože soupeř nás ve středu pole "drtil". První poločas měl soupeř 15 minut převahu, nedali jsme si žádnou pořádnou přihrávku, nevypracovali jsme si žádnou šanci, a zákonitě jsme inkasovali první gól, i když ten jsme si dali vlastně sami svou nedůsledností, stačilo míč odkopnout. Po patnácti minutách jsme se konečně začali dostávat do hry, a vypracovali si i nějaké šance. Tu první, ale zahodil, náš kanonýr Radek VANČURA. Potom jsme kopali přímý kop, k balónu se postavil Ondra Novotný, krásně vypálil, ale trefil zadní tyč, no škoda. Jinak moc pěkná střela. Už jsme se konečně usadili před soupeřovou bránou, a padl také náš první gól. Ve vápně se šikovně uvolnil Jirka Kroutil, míč se dostal k Mati "Bobo" BOBELÁKOVI, a bylo to 1:1. Soupeř rozehrál a byl konec první půle. V kabině jsme si řekli, co máme hrát, byli jsme nabuzení na výhru, začal druhý poločas, a bylo to horší než v první půli. Kluci ze Žandova nás k ničemu nepustili, byli vždy dříve u míče než my, vypracovali si i gólovky, kdy nás teda podržel náš golman Mára ŽUCHA. Naši kluci padali do střel jakoby jsme nehráli fotbal, ale hokej. Soupeř né a né dát branku, jednou dokonce nastřelil břevno. Trvalo to asi 12 minut, než jsme se vzpamatovali, a udeřili jsme na soupeře my. Radek Vančura utekl po pravém křídle, nacentroval před branku kde číhal náš Jirka Kroutil, a světe div se, vstřelil gól hlavou. Od této chvíle se soupeř položil a už se na nic nezmohl, najednou jsme byli všude my. Bylo nás plné hřiště. Mohli jsme přidat další branky, první Mati "Bobo", sám před brankou, ale měl to na "pravou", a další gól mohl přidat Jirka Kroutil, také sám před brankou, ale netrefil.  Všem klukům musíme poděkovat, že za nepříznivého stavu a před bouřlivým domacím prostředím bojovali (i když se né vždy podaří) a na konec i vyhráli. Chtěl bych pochválit našeho pravého beka Tadeáše Tímu, co ten toho dnes zachránil, ukopal, odkopal, a hlavně vyhlavičkoval to bylo na dva zápasy. Jen tak dál kluci, musíme do toho dát bojovnost i to srdíčko a hlavně musíte mít ze hry radost.

Naše branky: 1x Jirka KROUTIL, 1x Mati "Bobo" BOBELÁK

Sestava: Marek ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Michal TÍMA, Petr HAMAN, Jan HRŮZA, Radek VANČURA "C", Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Dominik DUŽDA, Mati "Bobo" BOBELÁK.

Trenéři mladších žáků