mistrovské utkání zákupy - cvikov 2:3 (1:1)

Hezký podvečer, dnes jsme odehráli odložený mistrovský zápas v Zákupech. Bylo to utkání z obou stran velmi bojovné, nikdo nechtěl prohrát a všichni na hřišti bojovali jako lvi. Kluci ze Zákup nedali svou kůži lacino, nutno napsat, že na obou stranách mohly padnout branky, a skore se několikrát mohlo otočit na jednu nebo druhou stranu. V první půli se dostali domácí do vedení, když středem hřiště prokličkoval jejich nejlepší hráč Lukáš Němeček a nedal našim obráncům žádnou šanci. My měli několik rohových kopů, přímé kopy, ale stále jsme se nemohli prosadit, jednak stopeři Zákup byli snad o dvě hlavy větší než-li naší útočníci Jirka KROUTIL i Mati "Bobo", a kluci se báli (nutno se jim nedivit), a za druhé jsme útočnou fázi řešeli chybně. Ale dočkali jsme se. Radek VANČURA zahrával asi šestý roh, před brankou se dostal odražený balon k Míšovi TÍMOVI, a bylo srovnáno. A šlo se do kabin. Do druhé půle jsme vyběhli s tím, že chceme utkání vyhrát. Domácí, ale chtěli také vyhrát, všechny jejich míče směřovaly na Němečka, ten nám dělal opravdu veliké problémy. Při jednou našem protiútoku, jež vedl "Vančí" po pravé straně, se mu podařilo krásně odcentrovat před branku, kde našel Matiho "Bobo" BOBELÁKA a ten vsítil branku na 1:2, jenže soupeř se nechtěl smířit s tímto stavem, bojoval a po naší veliké chybě ve středu pole, utekl Němeček a Mára ŽUCHA neměl šanci. Srovnáno 2:2. Ale to nebyl konec, naši kluci se zázračně oklepali a hned po rozehrání, zase po pravé straně, nacentroval "Vančí" před branku, kde svedl nebojácný souboj Jirka KROUTIL a uklidil míč do branky, stav utkání 2:3. Do konce zápasu se už nic nestalo. Musím napsat, že kluci ze Zákup nám dali pěkně zabrat, ale utkání jsme si komplikovali i našema hrubýma chybama. Jedině naší velkou bojovností a zabejčilostí jsme to utkání zvládli! Hoši děkujeme!

Naše branky: 1x Míša TÍMA, 1x Mati "Bobo" BOBELÁK, 1x Jirka KROUTIL

Naše sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA, Honza HRŮZA, Petr HAMAN, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ, Radek VANČURA (C), Mati "Bobo" BOBELÁK, Dominik DUŽDA, Radek HORÁČEK