mistrovské utkání stsarší žáci strář pod ralskem - cvikov 4:1 (2:0)

Pěkné poledne. Dnes jsme jeli za soupeřem do Stráže. Věděli jsme, že to bude klíčové utkání celého jara, a také že bylo. Do zápasu jsme nastoupili bez některých našich kluků, takže jsme si museli půjčit kluky z mladších. A to se projevilo v první půli. Neodehráli jsme ji jak jsme si představovali, ani jednou jsme nevystřelili mezi tři tyče. Dostali jsme dvě branky a my si nic nevytvořili. V druhé půli jsme se zvedli, a to doslova. Soupeře jsme přehrávali, byli jsme všude, ale to zakončení, no hrůza. Dvacet minut jsme je mačkali, šance zahazovali a přišel trest. Po naší veliké chybě jsme doslova soupeři nabídli gól a ten toho využil. Ještě jsme se dokázali zvednout a konečně vstřelit branku. A když jsme chtěli zavelet do útoku tak jsme opět chybovali a kluci ze Stráže dali čtvrtý gól a bylo hotovo. Musím napsat, že i když nám chyběli stálí hráči tak kluci z mladších žáků si odehráli svoje. Musíme si uvědomit, že jim je teprve 11 let. A proti nim stojí i 17-letí kluci. To je obrovský rozdíl. Spíše mě mrzí postoj některých našich kluků! U nás jsou jen dva skuteční profesionálové, a to Míša a Peťa. Ti ale nemůžou kvalitního soupeře porazit sami, to prostě nejde. Ti ostatní si jen na to hrajou. Na treninky nechodí, a když přijdou tak pozdě, stále mají nějaké připomínky. Co mě ale nejvíce mrzí, jak jsme hrozně vulgární. Ještě nesmím zapomenout, že naším jediným střelcem byl náš kapitán Petr KUČERA. 

branky: 1x Petr KUČERA

sestava: Jan HRŮZA, Mára ŽUCHA, Petr KUČERA (C), Jarda DRÁPAL, Petr HAMAN, Radek VANČURA, Dominik DUŽDA, Jakub PETRŮ, Míša TÍMA, Míra KARÁSEK, Míša DOAN, Adam ČERNÝ, Dominik KARÁSEK