mistrovské utkání stráž pod ralskem - cvikov 0:3 (0:1)

Krásný podvečer sportovní přátelé, dnes jsme sehráli mistrovské utkání ve Stráži pod Ralskem. Museli jsme se obejít bez našeho kapitána Radka Vančury, a bojovat za "Vančího" v utkání, které mělo být pro nás velice těžké, jelikož jsme hráli se soupeřem, který je v tabulce za námi na druhém místě. První půli jsme začali aktivně a ujali se vedení 1:0 zásluhou Jirky Kroutila. Postupem času nás ale soupeř začal přehrávat, opět jsme neudrželi balon na kopačkách, útočnou fázi jsme řešeli špatně a soupeř dál tlačil, měl i gólovku, jenže to by nesměl stát v bráně náš Mára Žucha, který fantastickým zákrokem zabránil brance. V kabině si kluci řekli, že to nepustíme a výhru věnujeme "Vančímu" a tak se i stalo, jak byla první půle vyrovnaná tak druhá byla z naší strany výborná, vůbec jsme nepustili soupeře do šancí, najednou měl všechny míče náš střední záložník Ondra Novotný, podporovaný naší stálicí v obraně Míšou TÍMOU. Píši to stále, ale dnes kluci "dřeli" všichni do jednoho. Nevěřili jsme vlastním očím co dnes odehrál levý zadák Petr Haman, konečně ukázal co v něm je, běhal, bránil a dobře bránil, nahrával. Krásný výkon Péťo. Druhou branku vsítil opět Jirka Kroutil, který dnes nahradil "Vančího". Jirkovi svědčí spolupráce s Matim "Bobo", jsou to nejmenší hráči, ale výborní. Jen se někdy bojí, ale to je logické, když se podíváme proti komu hrají a třetí branku  přidal z přímého kopu  Ondra Novotný. Dnes si za mladší žáky zahráli také kluci z přípravky Kuba Vlk  a Míša Mlázovský, určitě to pro ně bylo něco nového a jsme rádi, že s námi jeli a zahráli si. Kluci moc děkujeme. Zaslouží te si to za tu bojovnost a dnes i pohledný zápas. Opravdu jsme druhou půli odehráli skvěle, asi náš nejlepší výkon. Paráda. Ale, chce to dál pracovat.

Branky: 2x Jirka KROUTIL, 1x Ondra NOVOTNÝ

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA (C), Petr HAMAN, Honza HRŮZA, Dominik DUŽDA, Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Mati "Bobo" BOBELÁK, Kuba Vlk, Michal MLÁZOVSKÝ, Tomáš ČÍŽEK.

Trenéři mladších žáků.