mistrovské utkání skalice - cvikov

Krásný, slunečný den, vážení sportovní přátelé. Dnes jsme odehráli venkovní utkání se soupeřem ze Skalice. Musím napsat, že to bylo utkání pro nás velice těžké, i když jsme nastoupili v plné síle tak nás tohle utkání stálo hodně sil. Vyhráli jsme 5:1, ale výsledek je lepší, než-li předvedená hra. Hlavně v první půli jsme se stále hledali, byli jsme pomalí na míči, přihrávky skoro žádné, hráli jsme spíše na "brejky", které jsme neproměňovali, hlavně Radek VANČURA, měl možnost několikrát měnit skóre, ale nedal. První půli jsme vydřeli v náš prospěch ZÁSLUHOU Dominika DUŽDY a Radka VANČURY, který skóroval na  2:1. V druhé půli jsme trochu zlepšili pohyb, ale nebylo to stále ono, soupeř byl ve středu pole aktivnější a jen špatnou finální souhrou a koncovkou a výbornými zákroky nás držel nad vodou náš gólman Mára ŽUCHA. Za to jsme zlepšili brejkové situace a konečně proměňovali šance, nejdříve Míša TÍMA, potom Jirka KROUTIL a nakonec uzavřel skóre Radek VANČURA. Musíme pochválit nové kluky, ať je to Míša DOAN, Petr HAMAN, Dominik KARÁSEK, Tomáš ČÍŽEK, Radek HORÁČEK (druhá půle) a Honza HRŮZA, kteří určítě nezklamali. U Michala DOANA a Petra HAMANA (v druhé půli), lze napsat, že hráli velmi dobře. Abych uzavřel dnešní utkání, bylo to velmi těžké a upracované vítězství, ale i to se počítá do tabulky. 

Sestava: Marek ŽUCHA, Petr HAMAN, Míša TÍMA, Mira KARÁSEK, Ondra NOVOTNÝ, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA, Jirka KROUTIL, Míša DOAN, Petr HAMAN, Dominik KARÁSEK, Tomáš ČÍŽEK, Honza HRŮZA, Radek HORÁČEK

Branky: 2x Radek VANČURA, 1x Míša TÍMA, 1x Jirka KROUTIL, 1x Dominik DUŽDA

Trenéři mladších žáků