mistrovské utkání skalice - cvikov

Dnes 12. 06. jsme zavítali za soupeřem do SKALICE i s naším kapitánem Kučerou. A bylo to hned jiné utkání, jak jsme před týdnem nestačili tak dnes od první minuty nestačil soupeř ze Skalice. Od první minuty jsme na soupeře vlétli a nedali jim vůbec žádný balón. Péťa Kučera se trochu déle hledal, no fotbalový míč je něco jiného než kriketový míček nebo koule, ale když se rozehrál tak to byl ten starý Kapitán jak ho všichni znají. Byl všude, střílel (vstřelil i tři branky) nahrával a  z toho nejvíce těžil, dnes výborný Radek Vančura, který vsítil 6 branek. Když k tomu připočítáte naší velkou bojovnost kterou předvádíme na jaře a fyzickou kondici tak z toho vyjde krásný výsledek 3:9 pro nás. Klukům patří veliké Díky.

Skalice - Cvikov   3:9 (1:5)

Branky: 6x Radek VANČURA, 3x Petr KUČERA

sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Dan ZIGUŠKA, Tadeáš TÝMA, Petr KUČERA (K), Ondra NOVOTNÝ, Jirka                                KROUTIL, Radek VANČURA, Dominik DUŽDA

 

trenéři mladších žáků