mistrovské utkání jestřebí - cvikov 0:6 (0:2)

Přeji krásnou neděli všem, tak už tu máme opět "mistrák", tentokrát jsme zavítali do Jestřebí. Čekali jsme jak se na klukách projeví minulé prohrané utkání s  Mimoní. A projevilo se. V prvním poločasu jsme v 7. minutě otevřeli skóre, zásluhou Lukáše Pokorného, který vystřelil ze střední vzdálenosti, brankář míč neudržel, Lukáš správně pokračoval za míčem a vypadnuvší míč darazil do branky. Výborně Lukáši. Jenže to byla na dlouho dopředu pořádná akce z naší strany. Naše přihrávky - nepřihrávky, naše zpracování balónu, no HRŮZA. Celý první poločas bil do očí. Nedalo se na to dívat. Ještě, že měl dva světlejší momenty Kuba Silný, jednou mu krásnou střelu chytil brankář, ale na tu druhou už nedokázal reagovat a vedli jsme 0:2. Jinak katastrofa. Nikdo z našich v prvním poločasu nevyčníval. Druhou půli jsme konečně začali hrát, jak pohyb tak i přihrávky se zlepšili, začali jsme konečně střílet a z toho pramenily i naše góly. Soupeř trochu odpadal fyzicky, a to jsme dokázali i využít. Přidali jsme 4 branky, o které se zasloužili Jirka Kroutil, Petr Kučera, který si udělal dvakrát výlet a byly z toho 2 góly, a to mohl být i hattrick, nebýt kuriozity. Náš kapitán prošel celým hřištěm, vypálil ránu jako z děla, která ale zkončila na levé tyči, odražený balón se dostal na naší levou stranu, kde do něj "fláknul" Radek Vančura, a světe div se, zazvonila pravá tyč. Krásný okamžik. A poslední slovo měl náš nejlepší střelec Lukáš Pokorný, který upravil výsledek utkání na 0:6 (i když ani neví jak balon dopravil do branky, viď, Luki). O prvním poločasu jsem se už zmínil. Na ten raději zapomenout. Za druhý poločas palec nahoru. 

branky: 2x Petr KUČERA, 2x Lukáš POKORNÝ, 1x Jirka KROUTIL, 1x Jakub SILNÝ, 

sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (C), Radek VANČURA, Jirka KROUTIL, Míša TÍMA, Ondra NOVOTNÝ, Jakub SILNÝ, Lukáš POKORNÝ, Jarda DRÁPAL