mistrovské utkání horní libchava - cvikov 1:3 (1:2)

Krásné víkendové odpoledne. V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání v Horní Libchavě. Musím napsat, že jsme soupeře měli porazit větším rozdílem, dali jsme jen tři branky a to je moc málo. Jenže na každou branku se moc nadřeme. Za prvé špatně řešíme útočnou fázi a za druhé to co nedáme je do nebe volající a to myslím všechny naše hráče do jednoho. Potřebujeme na jeden gól "pět tutovek". Za třetí, když máme vystřelit tak jdeme ještě do kličky (potom ztratíme balon), a když máme přihrát nebo se máme uvolnit tak jdeme do střely. Jako by jsme si to nedokázali v hlavě srovnat a správně vyhodnotit. Píši to proto, protože takového soupeře jako byl tento, kterého jsme přehrávali a měli jsme na našich kopačkách míč 95 procent času, prostě musíme porážet větším rozdílem. A né z toho dělat drama až do konce. První půli jsme začali nějak ospale, nemohli jsme se rozjet. Vypracovali jsme si šance, ale žádný gól z toho nebyl. Až přišel centrovaný míč z pravé strany do pokutového území a Michal DOAN se poprvé trefil za starší žáky, GÓÓÓLLL. 1:0 pro nás. Za chvilku šel balon opět z pravé strany, kde "jezdil" Michal TÍMA, balon byl prudší, prošel brankáři mezi nohama a Lukáš POKORNÝ, míč dostal za brankovou čáru. GÓÓÓLLL. 2:0 pro nás. Jenže jako vždy vyrobíme v zadu fatální chybu, která jde na konto celé obrany a soupeř toho využil a snížil skóre utkání, 2:1. To byl konec první půle. V druhé půli jsme soupeře už do ničeho nepustili, dá se říct, že neměl už žádnou šanci. Za to my, jsme jich měli na několik zápasů. Ale byli jsme úspěšní leda tak v zahazování stoprocentních tutovek. Až se ujala střela, kterou "vypálil" Ondra NOVOTNÝ, GÓÓÓLLL. 3:1 v náš prospěch. A tak také utkání skončilo. Výsledek napovídá drama, ale kdo utkání viděl, tak se musí divit. Příští utkání přivítáme na našem hřišti celek FC Loko Česká Lípa.

Branky: 1x Michal DOAN, 1x Lukáš POKORNÝ, 1x Ondra NOVOTNÝ

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (C), Radek VANČURA, Jakub SILNÝ, Michal TÍMA, Ondra NOVOTNÝ, Michal DOAN, Lukáš POKORNÝ, Honza HRŮZA, Dan ZIGUŠKA, Tadeáš TÍMA