mistrovské utkání doksy - cvikov

Dobrý den, sportovní přátelé. Dnes jsme zavítali za soupeřem do Doks, kde jsme sehráli utkání plné na góly a neproměňování šancí z obou stran. Utkání jsme mohli rozhodnout už v první půli, ale neproměňování šancí nás musí mrzet, mohli jsme hrát v klidu, ale nestalo se tak. Měli jsme tři "tutovky", které jsme ale zahodili a tak jsme odcházeli do šaten za stavu 3:2 v náš prospěch. Musím napsat, že nám vychází spolupráce mezi Míšou TÍMOU, který diriguje obranu i střed pole a Radkem VANČUROU, který z toho profituje a střílí góly (jen ta efektivita, kdyby se zlepšila). V první půli se tak dvakrát trefil Míša a jednou Radek. Soupeř ale stihl dvakrát snížit. V ůtoku nastoupil znovu Matyáš "Bobo" a měl tam krásné okamžiky s parťákem Radkem VANČUROU, několikrát si to pěkně přihráli, že to bylo i na pohled moc pěkné. V obraně zahrál solidně utkání Míra KARÁSEK. V druhé půli se dlouho nic nedělo, hrálo se spíše od vápna k vápnu, až to přišlo v posledních deseti minutách. Začali jsme zase my, vyšel nám jeden brejk a Radek uklidil míč do brány, 4:2. Od této chvíle nás začal soupeř tlačit, vysunul svého stopera na hrot, "nutno napsat, že byl o tři hlavy větší než-li "Bobo", což byl pro něj zážitek", a podařilo se mu dvakrát snížit i vyrovnat stav na 4:4, jenže poslední slovo jsme měli my, míč se dostal k Honzovi HRŮZOVI, ten jej předal Radkovi a bylo to 5:4, tak utkání i zkončilo. Jak jsem psal, bylo to horkých deset minut. Kluci bojovali jako lvi. Trenéři ale poslední dvě utkání byli skoro na infarkt, stále je totiž co zlepšovat. Chce to ale jediné, chodit pravidelně na tréninky.

Sestava: Mára ŽUCHA, Míra KARÁSEK, Míša TÍMA, Petr HAMAN, Ondra NOVOTNÝ, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA (C), Matyáš BOBELÁK, Honza HRŮZA, Tomáš ČÍŽEK

Branky: 3x Radek VANČURA, 2x Míša TÍMA

Trenéři mladších žáků