mistrovské utkání doksy - cvikov 5:2 (2:2)

V neděli 4. 6. 2017 jsme odehráli předposlední mistrovské utkání na půdě soupeře z Doks. V tomto utkání jsme vyzkoušeli nové herní postavení, a vyzkoušeli jsme nového brankáře. V první půli jsme se rozešli se soupeřem smírně 2:2. Nejdříve jsme inkasovali jako první, ale zápas jsme otočili, když naše branky vstřelili Jirka Kroutil a Míša Tíma, ale do přestávky jsme ještě jednou inkasovali. V druhé půli se na hřišti nic nedělo, hra se odehrávala jen od vápna k vápnu, až posledních 10 minut jsme neudrželi a třikrát jsme inkasovali po střelách z dálky. Kluci toho měli už dost, vždyť celou sezonu většina z nich hraje každý týden dva mistrovské zápasy (sobota - neděle). Nějak nám přestali jít přihrávky, teda přihrávky nám jdou, ale v tomto zápasu vždy končily na kopačkách soupeře. Prohráli jsme poprvé na jaře, to ale postihne i jiná mužstva. Rád bych Vás všechny pozval na poslední utkání, které sehrajeme doma v neděli 11. 6. a tím poděkovat naším klukům, VÍTĚZŮM okresního přeboru za rok 2016-2017.

Branky: 1x Míša TÍMA, 1x Jirka KROUTIL

Sestava: Jan HRŮZA, Míša TÍMA, Petr HAMAN, Marek ŽUCHA, Míra KARÁSEK, Jirka KROUTIL, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA, Míša DOAN, Mati "Bobo" BOBELÁK,