mistrovské utkání cvikov - žandov

Hezké odpoledne, vážení sportovní přátelé. Dnes jsme sehráli doposud nejtěžší mistrovské utkání s mužstvem ze Žandova. Jestli jsem psal, že minulé utkání ve Skalici, bylo hodně vybojované tak dnes, to bylo ještě těžší, ano chyběli nám někteří kluci ze základu, např. Jirka KROUTIL (zranění), ale aby nepřišli kluci a ani se neomluvili nebo napsali těsně před zápasem, že nepřijdou z nějakých vymyšlených důvodů, tomu už nerozumíme, to si musí srovnat ve svých hlavách oni i rodiče. Ale na to se nemůžeme a ani nechceme vymlouvat. Hrajeme s těmi kluky které máme a kteří rádi přijdou. A Ti také budou dostávat šanci hrát. Takže abych se vrátil k utkání. Dnes nastoupil na hrotu útoku poprvé za mladší žáky Matyáš "Bobo" BOBELÁK, a nevedl si vůbec špatně, i když protihráči byli o hlavu větší, vůbec se nebál a i mohl vstřelit branku tak možná příště. První šanci měl soupeř, jenže Mára ŽUCHA vytěsnil míč nad branku, a z rohu jsme šli do protiútoku, který skončil brankou, 1:0 pro nás. Střelcem byl Radek VANČURA. Jenže aby nás branka uklidnila tak se stal pravý opak, ano měli jsme hodně střel, ale žádná nespadla do branky.  Soupeř se vzpamatoval a začal mít převahu. Proto přišel trest a inkasovali jsme vysokou, křížnou střelou, na níž si Mára sáhl, ale nevytěsnil, a bylo to 1:1. Do poločasu se už nic nestalo. Druhý poločas jsme začali naší převahou, a skorovali jako první, znovu Radek VANČURA, 2:1 pro nás. Do konce utkání to byla bitva plná soubojů, ale žádný tým už nedostal míč za záda brankáře. Zásluhu na tom měli oba brankáři, Jak klučina ze Žandova tak náš Mára ŽUCHA, který byl naším nejlepším hráčem spolu s Míšou TÍMOU. Bylo to utkání hrané ve velikém tempu. A dnes jsme opravdu vyhráli jen s velikou námahou díky naším brejkovým situacím. 

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Michal TÍMA, Petr HAMAN, Ondra NOVOTNÝ, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA, Matyáš BOBELÁK, Tomáš ČÍŽEK, Jan HRŮZA, Miroslav KARÁSEK

Branky: 2x Radek VANČURA

Trenéři mladších hráčů