Mistrovské utkání cvikov - žandov 4:2 (3:1)

Krásné odpolodne, vážení sportovní fanoušci. Dnes k nám přijel soupež ze Žandova a předvedl velice pěkný výkon. My jsme asi pod dojmem prvního místa v tabulce, všichni do jednoho,  zůstali někde v posteli. Vůbec jsme nezachytili nástup kluků ze Žandova a inkasovali jako první, opět jsme chybovali, po naší standartce jsme na půlicí čáře nechali volného hráče, ten nám utekl a skóroval. Prvních 15 minut jsme nebyli nikde, jako by jsme se teprve učili hrát fotbal. Z ničeho nic jsme vstřelili branku, odražený balón se dostal k uzdravenému Radkovi Vančurovi, a ten poslal pěknou střelu na zadní tyč za soupeřova brankáře, 1:1. Vzápětí jsme rozehráli chytrý rohový kop a Míša Tíma prostřelil vše co mu stálo v cestě. A ještě jednou jsme se mohli radovat, Radek Vančura poslal bombou míč pod břevno, 3:1. Pořád jsme byli ale ospalí, přihrávky vázli, špatně jsme řešeli útočnou fázi, naše zpracování míče a start na balon, no hrůza. Začala druhá půle a to co jsme si řekli v kabině, jsme zase nedodrželi. Opět jsme zaspali a snad i spali, po dvou minutách soupeř snížil na 2:3. Dlouho se nic nedělo před oběma brankama, sice měl soupeř  více ze hry, pěkně si přihrával, ale jen po naše pokutové území, chtěl snížit, ale nedařilo se mu v útočné fázi, nebo míč stačili odkopnout naši obránci. V poslední minutě se náhodný balon u soupeřovi branky dostal k volnému Radkovi Vančurovi a ten neotálel a upravil skóre na 4:2. A rozhodčí zápas ukončil. Dnes se nám to moc nepovedlo, ale i taková utkání se hrají. Je dobře že se kluci nepoložili, bylo na nich vidět, že chtějí, moc chtějí, ale nějak to dnes nešlo, přesto výhra těší. Kluci děkujeme.

Naše branky: 3x Radek VANČURA, 1x Míša TÍMA

Sestava: Marek ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA, Petr HAMAN, Dominik KARÁSEK, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ, Míša DOAN, Radek VANČURA (C), Jakub VLK, Dominik DUŽDA, 

Trenéři mladších žáků