mistrovské utkání cvikov - zákupy

Vážení sportovní příznivci, v neděli jsme odehráli domácí zápas proti klukům ze Zákup. A bylo to utkání plné zvratů, po celé utkání jsme vždy prohrávali, a stále jsme museli dotahovat, nutno říci, že jsme měli i štěští, ale to jak se říká, přeje připraveným. Utkání jsme nakonec dotáhli do stavu 4:4 a na penalty jsme vyhráli 3:0. Soupeř za Zákup byl v prvním poločase fotbalovější, dominoval na hřišti, přehrával nás hlavně po našich stranách, kde jsme vůbec nestíhali, nestačili jsme na jejich rychlé, křídelní hráče fyzicky a "baštili" jsme jim naivní kličky.  A z toho také soupeř trestal. Dostali jsme první branku na kterou odpověděl Radek VANČURA, 1:1. Potom během tří minut padly tři branky, ve 23. a 24. minutě nám protivník vstřelil dva rychlé góly. Ještě že Míša TÍMA v 25. minutě korigoval na 2:3, ale to ještě nestačilo a v 30. minutě nám dali ještě jednoho góla, stav 2:4. A šlo se do kabin. O poločase jsme si řekli, že to takhle nejde dál, kluci se "hecli" a do druhého poločasu vyběhli s odhodláním udělat něco s výsledkem i předvedenou hrou. A docela se povedlo, tedy ta hra byla z naší strany lepší, ale skóre stále stejné. Když už se zdálo, že poprvé v tomto ročníku prohrajeme, na ukazateli běžela 59. minuta, tak náš nejmladší hráč Matyáš "Bobo" BOBELÁK, napřáhl levou nohou a šajtlí vstřelil důležitý, kontaktní gól. A to nás nakoplo. V 60. minutě náš stoper Míša TÍMA, vyrazil s míčem přes celé hřiště, prokličkoval na hranici vápna, kde byl faulován. Postavil si balon, a i když soupeř postavil zeď, tak vystřelil takovou ránu po zemi, že zkončila v síti, 4:4. Soupeř nastačil ani rozehřát, a rozhodčí ukončil zápas. Na penalty jsme poprvé v soutěži vyhráli jasným rozdílem 3:0. Nutno dodat, že kluci ze Zákup měli 8 hráčů, kteří budou tuto sezonu končit a přecházejí do straších žáků. Klukům musíme pogratulovat, protože jsme udrželi náskok v čele tabulky a poprvé jsme podzimními MISTRY. 

Sestava: Mára ŽUCHA, Míra KARÁSEK, Míša TÍMA, Petr HAMAN, Ondra NOVOTNÝ, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA (C), Matyáš BOBELÁK, Honza HRŮZA, Tomáš ČÍŽEK, Tadeáš TÍMA, Jirka KROUTIL, Radek HORÁČEK

Branky: 2x Míša TÍMA, 1x Radek VANČURA, 1x Matyáš BOBELÁK

Trenéři mladších žáků

 

1 Cvikov 6 6 0 0 29:12 17 1 0
2 Stráž p.R. 6 5 0 1 13:6 14 1 0
3 Doksy 6 4 0 2 25:11 11 1 0
4 Zákupy 6 3 0 3 20:12 11 0 2
5 Skalice 6 1 0 5 11:21 4 0 1
6 Žandov 5 1 0 4 5:13 2 1 0
7 K.Šenov 5 0 0 5 5:33 1 0 1