mistrovské utkání cvikov - zákupy 2:2 (1:2) na penalty 3:0

Krásné poledne, dnes jsme sehráli poslední mistrovké utkání proti klukům ze Zákup. Myslím, že se nám utkání povedlo, byli jsme fotbalovější, předvedená hra byla z naší strany i pohledná, měli jsme převahu, jen né dát gól. Jako vždy, když hrajeme proti Zákupům, nám dělal velké problémy, jejich nejlepší hráč s číslem 11, Lukáš NĚMEČEK. Dvakrát za zápas nám utekl a byly z toho dva góly. Je pravda, že jsme ho špatně bránili, nedostupovali a nebránili ho důrazně, jak přebral míč tak bylo zle. Ještě že jsme vždy dokázali aspoň vyrovnat. Nejdříve utekl po pravé straně Radek VANČURA, nacetroval míč před branku a Mati "Bobo" BOBELÁK vyrovnal na 1:1. V první půli jsme měli několik stoprocentních šancí, jen jsme je opět špatně vyřešili. Do kabin jsme šli za stavu 1:2. Druhou půli jsme zpřesnili přihrávky, měli zase veliké šance i nádherné fotbalové akce, jen jsme to tam nedali. Situace jsme špatně řešili, buď to to chtělo někdy dříve vystřelit, udělat o kličku méně nebo soupeř naše střely zblokoval. Je pravda, že hostující brankář chytal výborně. Ale přece jenom jsme se dočkali srovnání, kopali jsme standartku, před bránou nastala "trmavrma", míč se dostal k Jirkovi KROUTILOVI, a ten už si poradil, stav utkání 2:2. Vrhli jsme se do útoku, soupeře mačkali, ale utkání zkončilo remízou. Šlo se na penalty. Na ty jsme zpřehledem vyhráli, když soupeř ani jednu neproměnil, a my vyhráli 3:0. Bylo to poslední utkání, klukům je potřeba poděkovat za celou sezonu, vždyť jsou Vítězi okresního přeboru za rok 2016-2017. Kluci děkujeme.

Naše branky: 1x Mati "Bobo" BOBELÁK, 1x Jirka KROUTIL

Sestava: Mára ŽUCHA, Petr HAMAN, Míša TÍMA, Tadeáš TÍMA, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ, Radek VANČURA, Mati "Bobo" BOBELÁK, Dominik KARÁSEK, Miroslav KARÁSEK, Jakub VLK, Michal DOAN, Dominik DUŽDA, Radek HORÁČEK, Honza HRŮZA.