mistrovské utkání cvikov - stráž pod ralskem

Hezké dopoledne, vážení sportovní přátelé. Dnes jsme sehráli domácí utkání s mužstvem ze Stráže pod Ralskem a musím napsat, že se nám vůbec nepovedlo, a poprvé  jsme na podzim prohráli. Ano, soupeř byl lepší v kombinaci, jeho přihrávky na jeden dotek byly efektní i efektivní, ale to nebylo poprvé, kdy byl soupeř v tom to ohledu lepší a měl více ze hry, ale vždy nám vycházela naše největší zbraň a to jsou rychlé brejky a proměňování šancí, což se dnes nedařilo, a proto jsme také prohláli. V první půli jsme inkasovali z jediné střely, kterou soupeř měl. Kdež to my jsme doslova zahazovali neskutečné "gólovky". Kdyby jsme je proměňovali, neměli jsme problémy, ale na kdyby se nehraje. Takhle se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hosty. Druhá půle byla jako přes kopírák, zahazování šancí, nedokázali jsme udržet míč ve středu, soupeř měl každý náš balon, rozehrávka z naší strany skoro žádná. Asi deset minut před koncem nám svitla naděje, míč si vzal Míša TÍMA, vyjel středem hřiště a deset metrů před vápnem byl faulován. Postavil si balon, soupeř postavil zeď, vystřelil a tečovaný míč se dostal na zadní tyč k Matyašovi "Bobo" BOBELÁKOVI, který míč uklidil do branky, srovnáno 1:1. Jenže po rozehrání jsme dostali rychlý gól, který padl po naší chybě ve středu hřiště, stav 1:2. A to nebylo vše, vzápětí nám utekl soupeř po křídle, udělal kličku a krásnou křižnou střelou navýšil skore utkání ve prospěch hostů na 1:3. A to bylo vše. První porážka v sezóně určitě mrzí a kluci jsou z toho špatní, ale nic se neděje. Pojďte kluci, jedeme dál. 

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA, Petr HAMAN, Ondra NOVOTNÝ, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA (C), Matyáš "Bobo" BOBELÁK, Honza HRŮZA, Tomáš ČÍŽEK, Radek HORÁČEK

Branky: 1x Matyáš BOBELÁK

Trenéři mladších žáků