mistrovské utkání cvikov - stráž pod ralskem

Dne 17. 04. jsme odehráli druhé jarní utkání a první na našem stadionu s mužstvem ze STRÁŽE pod RALSKEM. A byl to úplně jíný zápas než před týdnem v BUKOVANECH. Bylo znát, že k nám zavítal  těžší soupeř. V 5. minutě první půli jsme se dostali do vedení zásluhou štírka Jirky KROUTILA, ale za dvě minuty po naší chybě padl vlastní gól, jenž vstřelil Dan ZIGUŠKA. Od této chvíle po celý první poločas jsme hráli špatně, nepřihráli jsme si, jen jsme balony odkopávali, vlastně kdyby odkopávali, my jsme zakopávali. Naše rozehrávky od branky, jak to napsat, prostě hrůza, nenašel se mezi hráči jediný, kdo by pořádně rozehrál. A to horší mělo ještě přijít, nastoupili jsme do druhé půle, ani se nerozkoukali a inkasovali dvě branky. Řekl bych, že první jde na vrub našeho brankáře a ta druhá padla po naší NEDŮSLEDNOSTI, kdy brankář Mára ŽUCHA, míč skvěle vyrazil, ale po dorážce míč zapadl do naší sítě. V tento moment, byli kluci jak opaření, chodili jak "mátohy", museli jsme něco udělat, vyhecovat je, polít je zázračnou vodou. A stalo se, začali jsme soupeře mačkat, najednou jsme byli všude, přihrávky se zlepšily, a přišly i kýžené góly. Ve středu hřiště vybojoval míč Péťa KUČERA, rozehrál na Jirku KROUTILA, ten potáhl balon, přihrál Radkovi VANČUROVI a bylo to už jen o gól. Třetí gól padl jak přes kopírák, Péťa KUČERA vyhrál souboj ve středu pole, poslal pas na Jirku KROUTILA, který potáhl míč po pravé straně, tentokrát nepřihrál, vystřelil a vstítil branku a bylo srovnáno. Další branka visela ve vzduchu, jenže už nezbýval čas a rozhodčí zápas ukončil výsledkem 3:3. Kopaly se penalty a jako proti SKALICI jsme selhali. Kluci prostě neumí kopat desítky. Musím se ale vrátit k dnešnímu utkání jak kluci zabojovali a vyrovnali ztracený zápas. Soupeř byl fotbalovější, ale my jsme do toho dali velikou, nezdolnou bojovnost. Klukům za to patří veliké PODĚKOVÁNÍ.

CVIKOV - STŘÁŽ POD RALSKEM 3:3 (1:1) na penalty 1:3

sestava:  Marek ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Daniel ZIGUŠKA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (K), Ondra NOVOTNÝ, Radek VANČURA, Jirka KROUTIL, střídající hráč: Luboš ŽÁK

branky: 1x Radek VANČURA, 2x Jirka KROUTIL

Trenéři mladších žáků.