Mistrovské utkání cvikov - skalice 5:1

 Dnes jsme odehráli první jarní mistrovské utkání se soupeřem ze Skalice. A nutno napsat, že to bylo utkání velice bojovné a vyrovnané. V první půli jsme se rychle dostali do vedení zásluhou Radka Vančury. Potom se hra odehrávala vetšinou od vápna k vápnu, měli jsme i gólovky, ale špatně jsme naše příležitosti řešili. Soupeře jsme do žádné větší gólovky nepustili, i když naše hra ve středu pole vázla, neměli jsme žádný balon, nenašel se nikdo kdo by rozehrál míč, když nerozehrál náš stoper Míša Tíma tak nikdo. Přesto jsme se ještě jednou radovali ze vstřelené gólu, který vstítil Mati "Bobo", a byl konec první půle. Po přestávce jsme se ani nestačili rozkoukat a soupeř vstřelil kontaktní branku. A potom to byl boj na obou stranách, dvacet minut se nic nedělo, bylo jistotou, že kdo dá branku bude v laufu, a to jsme byli MY a zejména náš benjamínek Mati "Bobo", utkání vzal do svých rukou, teda nohou, vstřelil třetí gól, potom utekl po levé straně, odcentroval, našel před brankou Radka Vančuru a ten se blýskl krásným gólem. Nutno za tuto akci kluky pochválit. A bylo hotovo, soupeř se už na nic nezmohl. Skóre utkání upravil na 5:1, náš štírek Jirka Kroutil. Musíme vyzdvyhnout naše nejmladšího hráče Mati "Bobo" Bobeláka, začal na střídačce, ale stal se nejlepším hráčem zápasu.

Ještě musím napsat, že zápas ukázal kde máme rezervy a kde je potřeba pořádně zamakat a zlepšit se.

Střelci: 2x Mati "Bobo" Bobelák, 2x Radek Vančura, 1x Jirka Kroutil

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA, Honza HRŮZA, Míra KARÁSEK, Petr HAMAN, Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Dominik DUŽDA, Radek VANČURA, Mati "Bobo" BOBELÁK