mistrovské utkání cvikov - mimoň 1:2 (1:1)

Hezké, slunečné odpoledne, vážení sportovní fanoušci. Dnes jsme na našem hřišti přivítali kluky z Mimoně. Jestli bylo minulé utkání ve Stráži důležité a težké, tak dnešní zápas byl z pohledu tabulky pro nás ten nejdůležitější a také nejtěžší. A to se potvrdilo na hřišti. Soupeř se dostal v 8. minutě do vedení, kdy šel hostujcí útočník sám na Máru Žuchu a nedal mu šanci. Stav utkání 0:1. Hra se většinou odehrávala ve středu hřiště nebo na naší polovině, žádný ze soupeřů si větší šanci nevytvořil, jen takové pološance, my jednu z rohu kdy zakončoval hlavou Petr Kučera a kluci z Mimoně stříleli většinou vedle nebo to chytil Mára. Až se ve 32. minutě z naší levé strany zrodila pěkná kombinace, kdy si pro míč zběhl z hrotu Lukáš Pokorný, a poslal číhajícího Jirku Kroutila do brejku, kterého už nikdo nechytil a krásně podél brankáře "šoupnul" míč do branky. Stav 1:1, a tímto výsledkem byl i první poločas ukončen. Druhý poločas byl zahájen pod taktovkou kluků z Mimoně, hrálo se spíše ve středu pole. Bylo jasné, že o utkání rozhodne jedna branka, kdo jí vstřelí tak vyhraje, a tak se také stalo. V 54. minutě jsme udělali chybu ve středu hřiště, kterou se snažil zastavit Petr Kučera, ale už to nešlo. Stav 1:2 pro soupeře. My měli ještě jednu pološanci, kdy se vysunul Petr Kučera na hrot, vybojoval míč, ale chyběl mu půlkrok aby upravil skore. To bylo v tomto utkání vše. Nutno podotknout, že byl soupeř vyspělejší, fotbalovější a proto musíme klukům z Mimoně pogratulovat k vítězství. Naši kluci bojovali až do konce, leč dnes to nestačilo. Kluci hlavu vzhůru, nemáte se za co stydět.

branky: 1x Jirka KROUTIL

sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (C), Radek VANČURA, Míša TÍMA, Jakub SILNÝ, Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Lukáš POKORNÝ, Jarda DRÁPAL, Jirka JANDÁK, Martin ULLRICH