mistrovské utkání cvikov - kamenický šenov

Dne 19. 06. jsme odehráli poslední soutěžní utkání na svém hřišti proti jednomu z nejlepších týmů tohoto ročníku, a to týmu z Kamenického Šenova. Byl to zápas velmi pěkný a bojovný z obou stran, kluci ze Šenova byli více šťastnější než-li naši kluci. Myslím si, že jsme nebyli vůbec horším týmem, měli jsme i více gólových šancí než-li náš soupeř, ale na šance se nehraje, proto jsme utkání prohráli poměrem 1:3. Chtěl bych vyzvednout tradičně našeho nejlepšího hráče, Kapitána Péťu Kučeru, co ten kluk všechno oběhá, to je neuvěřitelné, jen škoda, že odchází do starších žáků, kde ale bude velkou oporou, jako to bylo u mladších žáků. Musím pochválit i našeho brankáře "Máru" Žuchu, kterému toto utkání vyšlo. A chtěl bych se ještě zmýnit o jednom hráči, a to je Míra Karásek, tenhle kluk byl světlým zjevem tohoto utkání, bránil, běhal po lajně, střílel, no prostě ho nikdo nepoznával. Byl opravdu výborný. Musím poděkovat všem klukům, kteří v zimě přišli a začlenili se do mladších žáků, což není vůbec jednoduché, přijít z přípravky na větší hřiště a hlavně hrát dobře fotbal. Připomeň me si jejich jména. Tadeáš TÍMA, Míra KARÁSEK, Ondra NOVOTNÝ. A také nesmím zapomenout na trenéra přípravky Tomáše "BOBO" BOBELÁKA, který ty kluky učí tu krásnou hru zvanou fotbal, a bez kterého bychom nikdy mužstvo pro soutěžní utkání nepostavili, kdyby nám kluky nepůjčil. A na konec, přejeme hodně sportovních úspěchů třem našim klukům, kteří u nás končí a odcházejí do starších žáků a tj. Tadeáš SEDLÁK, Dan ZIGUŠKA, Péťa KUČERA. Myslím si, a asi nejsem sám, že tito kluci odvedli maximum pro tento krásný sport, takže hodně štěstí kluci. 

Cvikov - Kamenický Šenov   1:3 (0:2)

Branky: 1x Radek VANČURA

Sestava: Mára ŽUCHA, Míra KARÁSEK, Dan ZIGUŠKA,Tadeáš TÍMA, Ondra NOVOTNÝ, Péťa KUČERA (K), Jirka KROUTIL, Radek VANČURA, Dominik DUŽDA

Trenéři mladších žáků