mistrovské utkání cvikov - kamenický šenov 6:2 (3:1)

Krásné květnové odpoledne, dnes jsme na našem hřisti, přivítali soupeře z Kamenického Šenova. První poločas začal naším náporem a hned se z toho rodily naše šance a padaly branky. Ve 3. minutě skóroval Jirka KROUTIL, v 9. minutě po přiťuknutí od Jirky, krásně vypálil Ondra NOVOTNÝ a bylo to 2:0, ve 20. minutě prošel celou obranou Míša TÍMA a z úhlu vsítil (i když se štěstím, byla tam teč hostujícího hráče) náš třetí gól. Soupeře jsme do žádných šancí nepouštěli. Naši zadácí dobře bránili a i středopolaři se poctivě vraceli. Až nastala z naší strany chybka, rozehrávali jsme rohový kop, nějak jsme se zapomněli před soupeřovou bránou, soupeř vykopl míč, my jsme se nestačili vrátit a bylo to. Soupeř snížil na 3:1. První poločas byl u konce. Jak jsme vlétli do první půle tak do druhé to bylo ještě lepší. Hned po rozehrání vsítil svůj druhý gól Jirka KROUTIL. A ve 40. minutě přidal Jirka svůj třetí gól. Soupeře jsme ve druhé půli vůbec k ničemu nepustili a druhou branku jsme si dali vlastně my. Míša TÍMA vracel míč našemu brankáři Márovi a ten ve snaze tvrdého odkopu trefil soupeřova útočníka a odražený balón se pomalu dokutálel do naší branky. Chyby se ale stávají a nikdo to Márovi nevyčítal. Za to my jsme ještě jednou udeřili, Ondra zahrával rohový kop, od Míši DOANA se dostal odražený balón k Míšovi TÍMOVI a ten prostřelil vše co mu stálo v cestě, 6:2. Jinak jsme měli bezpočet střel, které končily vedle branky, byly zblokovány nebo chytil hostující brankář. V tomto utkání jsme dominovali. Klukům nelze než poděkovat za pěkný výkon.

Naše branky: 3x Jirka KROUTIL, 2x Míša TÍMA, 1x Ondra NOVOTNÝ

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Míša TÍMA (C), Petr HAMAN, Honza HRŮZA, Dominik DUŽDA, Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Mati "Bobo" BOBELÁK, Dominik KARÁSEK, Míra KARÁSEK, Míša DOAN.