Mistrovské utkání cvikov - jestřebí

Dne 07. 05. 2016 jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z JESTŘEBÍ. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů, první byl jasně v naší režii, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili, když říkám k ničemu tak myslím opravdu k ničemu, za celý první poločas se dostal soupeř k jedné akci, jinak nepřekročil půlící čáru. Měli jsme soustavný tlak, kopali jsme několik rohů, naše střely ale často končily mimo bránu, nemohli jsme se stále trefit. Až náš gólman rozehrál míč na Dominka, ten poslal křižnou přihrávku "štírkovi" Jirkovi, který neuvěřitelně prokličkoval před soupeřovu bránu, vystřelil, odražený balon se dostal k Péťovi, který přízemní střelou otevřel skóre. Jen škoda, že  jsme nevstřelili ještě jeden gól do poločasu. Na konci první půle se dostal Péťa do střetu se soupeřovým hráčem, který ho nešetrně fauloval, a zranil se. A bylo zle. Ve druhé půli to sice zkusil na pár minutek, ale nešlo to. Musel vystřídat, což jsme hodně pocítili. Na jednou byl soupeř všude, my jsme jen odkopávali, ale přeci jenom jsme se ještě jednou radovali. Při jednom protiútoku utekl Radek po levém křídle, vystřelil a míč krásně zapadl za hostujícího brankáře, 2:0, ale to bylo z naší strany vše. JESTŘEBÍ nám vstřelilo dvě branky a šlo se na naše neoblíbené penalty, které jsme opět velmi špatně zahrávali a prohráli jsme na ně 1:2. Máme z tohoto utkání bod, který by jsme před utkáním asi brali, ale po zápase jsme byli velice smutní. Utkání jsme měli krásně rozehrané, a nebojím se napsat, "i když vím, že na kdyby se nehraje, ale tady to platí", že kdyby se nezranil náš Kapitán tak jsme to utkání vyhráli. Asi se budu opakovat, ale kdo to utkání viděl, musí se mnou souhlasit, NAŠE KLUKY NA JAŘE ZDOBÍ VELIKÁ BOJOVNOST, a tak tomu bylo i v dnešním utkání. Kluci, za tu bojovnost Vám děkujeme.

Sestava: Mára ŽUCHA, Tadeáš SEDLÁK, Dan ZIGUŠKA, Tadeáš TÍMA, Péťa KUČERA (K), Ondra NOVOTNÝ, Jirka  KROUTIL, Radek VANČURA, střídající hráč: Dominik DUŽDA

CVIKOV - JESTŘEBÍ   2:2 (1:0) 1:2 penalty

Branky: 1x KUČERA, 1x VANČURA

T renéři mladších žáků