Mistrovské utkání cvikov - jestřebí 4:1 (2:1)

Hezkou deštivou neděli, sportovní přátelé. Dnes jsme sehráli mistrovské utkání s mužstvem z Jestřebí. Nastoupili jsme do prvního poločasu odhodlaní, ale po šesti minutách rozhodčí hru přerušil, pro nevhodný terén. Kluci na hřišti nehráli fotbal, ale spíše vodní pólo. Po pětiminutové přestávce, jsme se dohodli, že utkání sehrajeme. Začlo se znovu, deset minut to byla spíše taková "holomajzna". Nešlo to nám ani soupeři. Velkou překážkou byla voda na hřišti, kluci se spíše koupali než hráli. Ve dvacáté minutě se dostal na půlce k míči Táda SEDLÁK, posunul si balon na svou silnější pravačku a vystřelil. A byla z toho krásná střela na vzdálenější tyč. GÓÓÓLLLL. Byl to Tády první gól v mistrovské soutěži. Za šest minut z pravé strany centroval Míša TÍMA prudký, vysoký míč do šestnáctky, kde číhal Lukáš POKORNÝ, a přímo z voleje uklidil balón do soupeřovi branky. GÓÓÓLLL. 2:0 pro nás. Soupeř si nevypracoval žádnou šanci, ale jedna se mu naskytla, po našem zaváhání, kdy jsme nedokázali vyřešit situaci před naší brankou. Nenašel se nikdo, kdo by míč odkopnul.  A tak jsme inkasovali. To bylo v první půli vše. Stav utkání 2:1 pro Cvikov. Druhou půli jsme začali dobře. Dostávali jsme se do šancí a konečně je proměňovali. Vsítili jsme branku na 3:1, kterou důraznou hrou vstřelil Míša TÍMA. Soupeř se už na nic nezmohl. A to ještě měla přijít čtvrtá branka. Po levé straně šel balón na jeden dotyk od Radka VANČURY, přes Tádu TÍMU, Kubu SILNÉHO, Ondru NOVOTNÉHO, Míšu DOANA až na Lukáše POKORNÉHO, který míč uklidil do branky. Nádherná akce. 4:1 pro Cvikov. My jsme v tomto utkání chtěli hrát technický fotbal, ale to nešlo, naše nahrávky zastavovala voda. Museli nastoupit "bejci", kteří se s míčem nemazlí a ukopnou ho, i kdyby si měli "zaplavat", Táda TÍMA by mohl povídat, jak se plave na trávníku, že?! Myslím, že tento terén spíše uškodil nám, než-li hostům. Dneska není koho vyzdvihnout, pochvalu zaslouží všichni do jednoho. Klukům gratulujeme k vítězství a třem bodům.

Branky: 2x Lukáš POKORNÝ, 1x Táda SEDLÁK, 1x Míša TÍMA

Sestava: Mára ŽUCHA, Radek VANČURA, Petr KUČERA (C), Tadeáš SEDLÁK, Tadeáš TÍMA, Jakub SILNÝ, Ondra NOVOTNÝ, Michal TÍMA, Lukáš POKORNÝ, Daniel ZIGUŠKA, Míša DOAN, Honza HRŮZA