mistrovské utkání cvikov - horní libchava

V neděli 22. 05. 2016 k nám zavítal soupeř z Horní Libchavy, měli jsme klukům co vracet, protože na podzim jsme na soupeřově hřišti prohráli jasným poměrem 1:5. Utkání začalo bojovností na obou stranách, kluci si nic nedarovali, na naší straně byl "u všeho, jak se říká", opět náš Kapitán Péťa Kučera, který také otevřel skóre zápasu. Po tomto gólu, se hra přelévala ze strany na stranu. Nikdo si nic mimořádného na hřišti nevytvořil, až ke konci prvního poločasu soupeř rozehrál od své branky, přišel pas po levé straně, hostující útočník se dostal do "kontaktu" s Radkem Vančurou, upadl a rozhodčí písknul přímý  kop ze zvdálenosti 8 m, i když si Mára Žucha postavil zeď, hostující hráč vypálil takovou ránu pod břevno, že bylo skóre srovnáno. Do poločasu se už nic vážného nestalo. Druhý poločas začal jako první, hrálo se po většinu času ve středu hřiště, na obou stranách bylo spíše dost nepřesností, ale myslím si, že jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, a jak šel čas tak jsme se spíše dostávali do brankových příležitostí my. Při jedné takové akci se dostal míč k volnému Ondrovi Novotnému, jenž netrefil míč, to mělo skončit brankou. Čas utíkal, a už jsme mysleli, že utkání dospěje k naším neoblíbeným penaltám, když se po rohu dostal odražený míč k "štírkovi" Jirkovi Kroutilovi, který to uklidil do sítě. Soupeř ještě stačil rozehrát jednu situaci a byl konec. Výhra 2:1 byla doma. Budu se asi opakovat, ale my trenéři, musíme vážně poděkovat klukům, za příkladnou bojovnost jakou vynakládají při zápasech na jaře. Sami se divíme jaké výsledky na jaře předvádíme, i když někdy není hra jak bysme si představovali, ale ta bojovnost je úžasná.

A nesmím zapomenout na naše předešlé utkání v Zákupech, které jsme vyhráli krásným výsledkem 2:0. 

Cvikov - Horní Libchava 2:1 (1:1)              branky: 1x Kučera, 1x Kroutil

Sestava: Mára ŽUCHA, Kuba VLK, Dan ZIGUŠKA, Tada SEDLÁK, Péťa KUČERA (K), Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Radek VANČURA, Míra KARÁSEK

Trenéři mladších žáků