mistrovské utkání cvikov - fc loko česká lípa 6:0 (3:0)

Hezké nedělní odpoledne, dnes jsme sehráli předposlední podzimní mistrovské utkání na domácím hřišti s týmem FC Loko Česká Lípa. Hned od začátku jsme soupeře přehrávali a také to vyjádřili brankově. V první minutě jsme vstřelili branku zásluhou Michala TÍMY, ve třetí minutě jsme přidali druhou branku, zásluhou Lukáše POKORNÉHO. Po druhém gólu, se hra odehrávala na polovině hostujícího mužstva. Co nás velice brzdilo, byl terén, naše kličkovaná a přihrávky, končily po většinou v kalužích. Ve dvacáté minutě se zmocnil míče levý bek Radek VANČURA, prošel  s balónem středem hřiště a z dálky vypálil. GÓÓÓLLL. 3:0, konečně někdo ukázal, že když budeme na takovém terénu střílet, může to skončit brankou. Potom jsme si vypracovali další stoprocentní brankové příležitosti, ale nezakončili jsme je. A šlo se do kabin. V druhé půli jsme nenechali nic náhodě a soupeře mačkali, v 38. minutě přidal svůj druhý gól a náš čtvrtý Lukáš POKORNÝ. A nastalo naše trápení, hráli jsme sice pěkně v poli,  dalo se i na naše kombinace dívat, opět jsme si vypracovali spoustu šancí, ale naše stará bolest, proměňování brankových příležitostí, nás stojí vždy dost sil. Hlavně těch psychických. To co my nedáme... Až v 62. minutě prošel středem pole, náš Kapitán Petr KUČERA, navedl si balón na svou pravačku a pěknou přízemní střelou ke vzdálenější tyči upravil skóre zápasu na 5:0, hned za tři minuty, dorážkou, upravil na konečné skóre 6:0, Michal TÍMA. Musím napsat, že kluci z Lokotky hráli velice tvrdě, až záludně, což odnesl náš hráč Táda TÍMA. Jsme rádi, že tohle utkání kluci zvládli (odnesli si z tohoto zápasu nejvíce šrámů), a máme další tři body.
Poslední utkání hrajeme za 14 dní, s mužstvem z Bukovan, které přivítáme doma.

Branky: 2x Michal TÍMA, 2x Lukáš POKORNÝ, 1x Radek VANČURA, 1x Petr KUČERA

Sestava: Marek ŽUCHA, Radek VANČURA, Petr KUČERA (C), Tadeáš SEDLÁK, Jirka KROUTIL, Jakub SILNÝ, Ondra NOVOTNÝ, Michal TÍMA, Lukáš POKORNÝ, Tadeáš TÍMA.

Trenéři: Tomáš RUDINSKÝ, Zdeněk KUNST.

Zdravotník: Karel HOLOUN.