mistrovské utkání cvikov - doksy 3:0 (0:0)

Hezké sváteční odpoledne, dnes k nám zavítal soupeř z Doks, který byl ale oslaben neúčastí něterých hráčů, takže to kluci  museli odehrát bez střídání, ale to známe také. První půli měl soupeř dvě pološance, jinak se nedostal za naší půlku, my jsme stříleli, kopali nespočetně rohových kopů, měli dorážky, které končily na tyčích, ale branky jsme nedocílili, protože buď to všechno vychytal brankář nebo naše střely končily vedle. Ne a ne gólmana prostřelit, nutno napsat, že jsme útočnou fázi řešili velice špatně, buť to jsme měli přihrávat lépe postavenému hráči a nepřihráli nebo jsme měli střílet, ale přišla zbytečná přihrávka. Do kabin se šlo za nerozhodného poločasu. Druhá půle byla jako první, až na to, že soupeř už neměl žádnou šanci a na naší půli se skoro nedostal. U nás vyčníval jako vždy Náš nejlepší hráč Míša TÍMA, vzadu sbíral míče, rozehrával, kličkoval (někde až přespříliš), střílel, ale dnes se mu prostě štěstí vyhýbalo, gól nedal. Jinak parádní výkon. Soupeře jsme mačkali, branka visela ve vzduchu, a konečně to přišlo. Radek VANČURA stál, kde měl stál a třikrát dostal balon za soupeřova brankáře. Dvakrát mu to pěkně připravil Jirka KROUTIL a jednou po rychle rozehraném rohovém kopu, Míša TÍMA. Utkání skončilo 3:0 v náš prospěch. Kluci děkujeme za příkladnou bojovnost, ale musíme pracovat dál.

Branky: 3x Radek VANČURA

Sestava: Marek ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Michal TÍMA, Petr HAMAN, Dominik KARÁSEK, Míra KARÁSEK, Radek VANČURA "C", Ondra NOVOTNÝ, Jirka KROUTIL, Dominik DUŽDA, Mati "Bobo" BOBELÁK.

Trenéři mladších žáků