mistrovské utkání cvikov - bukovany 6:0 (3:0)

Dobrý den sportovní přátelé, dnes jsme odehráli poslední podzimní mistrovské utkání se soupeřem z Bukovan. Po celé utkání jsme měli hru pod kontrolou, soupeře jsme nepustili do žádné šance, což je velkou zásluhou naše kapitána Petra KUČERY (tak jako v celé podzimní části). V utkání jsme střídali světlé okamžiky, po kterých jsme stříleli branky, s okamžiky ve kterých se na naši hru nedalo dívat. Naše přihrávky nepřihrávky, nikoho nenacházeli, opět jsme se prokličkovávali, když jsme měli přihrát. Stáli jsme a vůbec neběhali, i když snahu nelze klukům upřít, takový Míša TÍMA a Kuba SILNÝ toho naběhali hrozně moc, ale špatné řešení, jejich bojovnost i hru sráželo. Jak už jsem se zmínil, měli jsme i světlé okamžiky, jako krásný gól, který vstřilil Jirka KROUTIL nebo dvě krásné "české uličky" od Ondry NOVOTNÉHO, po kterých padly dva góly (M. TÍMA a L. POKORNÝ). Nebo pěkný průnik od Kuby SILNÉHO, který zakončil gólem. Kluci vyhráli 6:0, ale jako vždy jsme spoustu šancí zahodili a to nás může s těžšími soupeři hodně mrzet.Tímto dnešní komentář uzavřu, a zmíním se o celé podzimní sezóně. Tento tým hraje spolu první sezonu, někdy to skřípe, ale to je úplně normální, podívej te se na Spartu a Slávii, a to jsou mužstva "ligová". Sehráli jsme utkání s lehčími soupeři i těžšími. A podle mého soudu, jsme v žádném utkání nepropadli, vždy jsme byli soupeřům důstojným protihráčem. Věříme, že se v zimní přípravě sehrajeme, kluci se lépe poznají, zapracujeme na fyzické kondici a na jaře vyjedeme za prvním místem v tabulce. Potenciál tady máme. MY JSME KLUCI ZE CVIKOVA, NIKOHO SE NEBOJÍME, KDYŽ TO PŮJDE - ZVÍTĚZÍME, CVIKOV !!!!!!!

Branky: 3x Lukáš POKORNÝ, 1x Jirka KROUTIL, 1x Míša TÍMA, 1x Kuba SILNÝ

Sestava: Mára ŽUCHA, Radek VANČURA, Petr KUČERA (C), Tadeáš SEDLÁK, Jirka KROUTIL, Kuba SILNÝ, Ondra NOVOTNÝ, Míša TÍMA, Lukáš POKORNÝ, Tadeáš TÍMA, Míša DOAN, Honza HRŮZA.

Přeji Všem krásné Vánoce a Nový rok. A v té jarní sezóně nás podporujte jako doposud. 

Trenéři starších žáků.