mistrovské utkání cvikov - brniště/velký valtinov 10:0 (2:0)

Dobrý den, tak nám ten týden utekl a jsme zase zpátky, v tom fotbalovém dění. Dnes k nám zavítal soupeř z Brniště. Byli jsme zvědaví, jestli se naše zlepšující hra z minulého utkání projeví i do toho dnešního. A lze říci, že ano. V první půli jsme dali 2 branky po pěkných akcích z pravé strany od MichalaTímy, autorem byl vždy Lukáš Pokorný. Měli jsme bez počet velkých šancí, ale nepoměnili je, musím napsat, že to bylo vždy po krásně provedených kombinacích, buď to z pravé nebo z levé strany. Ale naši střední hráči nedokázali dostat míč do branky. Několikrát jsme zahrávali rohové kopy, tam jsme měli ale smůlu, buď to míč skončil na tyči nebo to bylo těsně vedle, vždy to měl na svědomí náš Kapitán Petr Kučera. V první půli jsme soupeři dovolili jen jeden průnik k naší brance, jinak nic. Druhá půle byla z naší strany parádní, 8 gólů, jeden hezčí než druhý, prostě paráda. Konečně jsme si dovedli přihrát na jeden dotek, začali jsme střílet a dávat branky. Nutno přihlížet i k tomu, že se soupeř po páté brance položil, jak fyzicky tak i psychicky. K ničemu jsme ho nepustili. My ale jezdili až dokonce. A tak to má vypadat. Dnes bych pochválil všechny kluky za celkový výkon (v tom horku, to bylo náročné). Rád bych ale vyzdvihl za celý zápas naší "SKÁLU Petra KUČERU" a za druhý poločas, Radka Vančuru, takhle si představujeme moderního krajního beka, který brání, útočí i dává branky, jen kdyby takhle hrál vždycky. Jsme rádi, že se i jiní hráči přidávají k těm osvědčeným stálicím, jako je Míša Tíma, Kuba Silný, dnes 5-gólový Luki Pokorný, v minulém zápase se přidal Ondra Novotný s Jirkou Kroutilem. Říkame si, jak by asi vypadal zápas, kde by se dařilo všem hráčům na 100 procent, to ale asi nejde. JEŠTĚ MUSÍM DOPLNIT, ŽE VÍME KDE MÁME SLABINY A OD TOHO JSOU TRENINKY, KDE SE TO SNAŽÍME ODSTRANIT, ŽE KLUCI?! Tak kluci gratulujeme. Příští zápas bude o hodně těžší!

sestava: Mára ŽUCHA, Jarda DRÁPAL, Petr KUČERA (C), Radek VANČURA, Michal TÍMA, Ondra NOVOTNÝ, Jakub SILNÝ, Jirka KROUTIL, Lukáš POKORNÝ, Michal DOAN, Martin ULLRICH

branky: 5x Lukáš POKORNÝ, 2x Petr KUČERA, 1x Jakub SILNÝ, 1x Michal TÍMA, 1x Radek VANČURA