mistrovské utkání bukovany - cvikov

Dne 09. 04. 2016 jsme odehráli první jarní mistrovské utkání s mladšími žáky z BUKOVAN. Do zápasu jsme nastupovali se čtyřmi hráči z přípravky a tak jsme vůbec nevěděli jak toto utkání zvládneme. No, musím napsat, že obavy byly zbytečné, protože kluci utkání zvládli na výbornou, soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili, za celý zápas měl jednu střelu na naší branku. Bylo vidět na našich hráčích, že opravdu chtějí hrát fotbal a také se jim to dařilo. V našem celku jasně dominoval Kapitán Péťa KUČERA, nahrával, střílel, byl prostě všude a také dal dvě branky. Vyzdvihnout musím ještě "nahrávače" Jirku KROUTILA, který připravil pro kluky krásné gólové přihrávky a také jednu branku vsítil. A Radka VANČURU, našeho ostrostřelce tohoto utkání, který po velmi hezkých přihrávkách od KROUTILA  a KUČERY vsítil 4 GÓLY. A na závěr chválím všechny hráče za bojovnost a předvedenou hru.

BUKOVANY - CVIKOV 0:8 (0:4)

sestava:  Marek ŽUCHA, Tadeáš TÍMA, Daniel ZIGUŠKA, Tadeáš SEDLÁK, Petr KUČERA (K), Ondra NOVOTNÝ, Radek VANČURA, Jirka KROUTIL, střídající hráč: Míra KARÁSEK

branky: 4x VANČURA, 2x KUČERA, 1x NOVOTNÝ, 1x KROUTIL

Trenéři mladších žáků.