Lomnice - FK Cvikov 4:1 (1:0)

         

                     Přesto, že nám chybělo 5 hráčů, tak jsme i přes konečný výsledek nepodali špatný výkon a v poli jsme byli domácím více jak vyrovnaným soupeřem a i lépe jsme kombinovali. Zápas hodně ovlivnila první rychlá branka z 2. minuty, kdy brankář Machačný střelu Drahoňovského vyrazil a dorážku rukou do prázdné branky bohužel rozhodčí neviděl, přesto, že se domácí hráč k ruce přiznal, branka byla uznána a bylo 1:0. Tak skončil první poločas. Ve druhém jsme udělali bohužel uprostřed hřiště chybu a následovala brejková situace, po níž byla nařízena přísná penalta, a bylo 2:0 to pro domácí. Nám svitla naděje na dobrý výsledek, který jsem klukům přál v 59. minutě, kdy si dlouhý výkop Machačného dobře zpracoval Vacek, který míč zatáhl po pravé straně a přesným centrem našel před brankou Baláže, který dal pěkný gól hlavou. Bohužel jsme se dále v zápase nevyvarovali chyb a tu další jsme vyrobili v 61. minutě, kdy zcela zbytečně ve vápně fauloval Knolle domácího útočníka, který byl v tu chvíli bez míče. Z penalty se nemýlil domácí Drahoňovský. V závěru utkání se povedla snad první kombinační akce domácím a po přečíslení naší obrany vstřelil svoji 4 branku v utkání Drahoňovský a stanovil skóre na konečných 4:1 pro domácí. I přes tuto porážku chci klukům poděkovat za odmakaný zápas, škoda některých chyb, hra jinak špatná nebyla, poprvé za áčko hrál Martin Žák a rozhodně nepodal špatný výkon.