Krásná Studánka - FK Cvikov 4:2 (2:0)

        

                              V tomto zápase jsme bohužel udělali některé zbytečné chyby a domácí se ještě dvakrát parádně trefili z dálky a i přesto, že jsme vstřelili dvě branky na hřišti soupeře, tak to dnes na bodový zisk nestačilo. V poli byl zápas vyrovnaný a měli jsme asi i optickou převahu a větší držení balónu a to hlavně na začátku druhého poločasu, ale fotbal se hraje na góly. Také mě mrzí, že máme v současné době velmi malý počet hráčů a v sobotu jsme byli nuceni dohrávat zápas v deseti, kdy ke zraněnému Pěničkovi a Coufalovi přibyl ještě Červenka, tak je pro nás už lepší, že sezóna končí. První branka utkání padla ve 36. minutě, kdy vyraženou střelu domácích dorazil do prázdné branky Pova. Ve snaze vyrovnat jsme se tlačili do vápna domácích, ale akci jsme bohužel nezakončili, míč ztratili a domácí nás po brejkové akci potrestali brankou do šatny, kterou vstřelil Lang v samém závěru poločasu. Úvod druhého poločasu patřil jednoznačně nám a hrálo se 15 minut výhradně na polovině domácích. Bohužel pro nás však z ojedinělé situace se zdálky krásně trefil z dálky domácí Lang a bylo to 3:0. My jsme se však stále nevzdávali a v 60. minutě se povedlo Kutlochovi přehodit vyběhnutého brankáře a snížili jsme na 3:1 a byli jsme stále aktivní. Rozhodující momenty přišli v 65. a v 70. minutě, kdy nejprve obrovskou šanci nevyužil Paštika, který mohl dát kontaktní branku a o 5 minut později se nádherně z dálky trefil Novák, který zvyšoval na 4:1 a zápas byl v podstatě rozhodnut a bylo to v době, kdy už jsme hráli pouze o deseti. Výsledek zápasu se nám povedlo ještě kosmeticky upravit na konečných 4:2, kdy se přízemní střelou k tyči trefil po pěkné individuální akci Paštika.