Hejnice - FK Cvikov 2:3 (2:2)

                     V tomto zápase jsme navázali na dobrý výkon z druhého poločasu proti Frýdlantu. V prvním poločase jsme hráli hodně otevřenou hru a domácí nás trápili a chodili často do otevřené obrany. My jsme měli také několik dobrých náznaků, ale nepovedla se nám často finální přihrávka. Hrálo se nahoru dolů. První branku vstřelili domácí v 10. minutě, kdy vyběhl z branky Jirka Machačný, ale nezabránil přihrávce domácího útočníka a do prázdné branky skóroval Koťátko. Ve 20. minutě jsme dokázali odpovědět, kdy se po přihrávce od Kuběje trefil přízemní střelou k tyči z 20 metrů Kutloch. Ve 31. minutě jsme šli dokonce do vedení, kdy se po rohu Jiráka trefil hlavou Kuběj s přispěním teče domácího obránce. V závěru poločasu vyrobil školáckou hrubku uprostřed hřiště Jirák a sám na Machačného šel domácí Neumann, který srovnal na 2:2. Poločasový výsledek byl asi spravedlivý. Do druhého poločasu jsme šli s taktikou hrát lépe z obrany, což se ukázalo jako dobrý tah a domácí jsme skoro do ničeho nepustli. Náš výkon se mi hlavně ve druhé půli líbil, byli jsme aktivnější než domácí a vše jsme korunovali v 62. minutě, kdy se po centru Jiráka objevil sám před brankářem Vacek a přízemní střelou nám zařídil všechny 3 body. Škoda jen, že jsme ještě v další průběhu nevyužili další brejkové situace, kdy jsme šli několikrát do otevřené obrany. Jsem také rád, že se trefili oba útočníci a klukům bych chtěl poděkovat za kvalitní a bojovný výkon a chtěli jsme tentokrát asi více vyhrát než domácí.