FK Cvikov - Stráž pod Ralskem 2:0 (1:0)

              Zápas neměl špatné tempo, ale moc fotbalové kvality nepřinesl. K vidění bylo hodně pokažených přihrávek a pohledných akcí bylo pomálu, ale i takové zápasy jsou. Myslím, že jsme v utkání byli přeci jenom lepším týmem, vícekrát jsme stříleli na branku a kopali i více rohů. Očekával jsem od nás lepší kombinační hru, ale přece jenom se nám pár pohledných akcí povedlo. Po jedné z nich jsme skórovali ve 33. minutě, kdy po pravé straně zatáhl míč až k brankové čáře Minář a jeho zpětná přihrávka našla na velkém vápně Jiráka, který se z jedné krásně trefil do šibenice, a my šli do vedení. Ve druhém poločase jsme středem hřiště dobře zakombinovali a po několika krátkých přihrávkách se za obranu hostů dostal Coufal, toho musel hostující obránce stáhnout za dres a byla z toho penalta, kterou v 84. minutě proměnil Jirák. Tentokrát jsem spokojený především se ziskem 3 bodů než s předvedenou hrou, ale fotbal se hraje na góly a na body a ty jsme získali. Stráž má velmi mladý a perspektivní tým, který se bude určitě zlepšovat.