FK Cvikov - Semily 0:3 (0:0)

            Ve středu 6.5.2015 jsme v domácím prostředí odehráli 3.kolo poháru Libereckého fotbalového svazu s lídrem krajského přeboru, který neskrývá divizní ambice, mužstvem Semil. Do zápasu jsme šli s taktikou udržet co nejdéle nulu a hlavně dobře bránit. V prvním poločase jsme vše zvládli na jedničku a hosty téměř do ničeho nepustili až na jedinou střelu z dálky, která olízla tyč naší branky. Ve druhém poločase bylo hodně vidět, že nám postupně ubývají síly a v naší obraně se začali postupně objevovat okénka. Bohužel jsme brzy po vstupu do druhého poločasu inkasovali, kdy jsme v 51. minutě neubránili křídelní akci a po centru od brankové čáry se trefil do odkryté branky Bína. Jiskřička naděje nám svitla v 62. minutě, kdy výborně hrající Bobelák vystihl rozehrávku hostujícího brankáře a po jeho centru mohl do prázdné branky vyrovnat Vacek, který však na míč jen těsně nedosáhl. Více jsme směrem dopředu již nebyli schopni vyprodukovat. V 66. minutě hosté dobře zakombinovali a po kolmici za obranu šel sám na Machačného Ježek a zvýšil na 2:0. V těchto fázích nás hosté již přehrávali a nakonec se jim povedla ještě jedna brejková situaci, kdy zvyšoval na konečných 3:0 do prázdné branky opět Ježek. Hosté zápas nepodcenili, předvedli kvalitní výkon, nepřipustili žádné překvapení a zaslouženě postoupili do dalšího kola. Kdybychom byli fyzicky lépe připraveni, tak mohl být zápas vyrovnanější, ale i tak bych chtěl kluky pochválit za odmakaný zápas a to hlavně v prvním poločase.


Sestava: Machačný, Lexa, Červenka, Knolle, Urban (77. vávra), Kaiser,Jirák, Coufal, Bobelák, Kuběj, Vacek