FK Cvikov - RAPID Liberec 0:0 (0:0)

            V tomto zápase a to hlavně v jeho prvním poločase jsme podali bohužel nejhorší výkon celého jara. Chyběl nám pohyb a šťáva a nedařilo se nám ani herně. Byl to po mě trochu šok, protože ve středu jsme podali v poháru výborný výkon, když jsme vyřadili Doksy. Zklamaní musí být určitě i fanoušci, ale i takové zápasy k fotbalu patří a já doufám, že jsme si to vybrali. Celý zápas se odvíjel bez větších šancí na obou stranách. Jak my, tak i hosté vstřelili jednu branku, ale ta nemohla být ani v jednom případě uznána, protože při zpracování bylo hráno rukou jak u našeho, tak i u hostujícího hráče. Naší hru hodně ovlivnilo i zranění Coufala v 10. minutě, kdy se ukázalo, že jeho pohyb v záloze jen těžko někým nahradíme a já si přeji, aby se nám co nejdříve vrátil do sestavy. V týmu se pak už nenašel žádný tahoun, který by zvedl prapor. Na začátku druhého poločasu se nám stala další nepříjemnost, kdy byl po druhé žluté kartě již ve 49. min vyloučen Knolle. Po tomto vyloučení jsme se trochu semkli a začali přece jenom více bojovat a i v deseti jsme drželi míč více na kopačkách než hosté, ale bylo z toho jen několik rohů a větší šance nepřišla, tak alespoň za zbytek utkání můžu kluky pochválit. Teď se musíme dát v týdnu do kupy a věřím, že podáme v příštím utkání lepší výkon.