FK Cvikov - Mírová pod Kozákovem 4:0 (1:0)

                             Tento zápas jsme museli odehrát v Heřmanicích, protože na našem stadiónu nebyl způsobilý terén ke hře.

Do zápasu jsme vstoupili dobře, byli jsme aktivní a měli optickou převahu a míč více na kopačkách než hosté, bohužel jsme se dlouho nemohli střelecky prosadit, když měli dobré příležitosti Lexa a Bobelák. Skóre nakonec otevřela pěkná individuální akce Vacka z 32. minuty, který se dobře uvolnil přes dva obránce a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Po přestávce jsme hráli stále trpělivě a další šance postupně přicházeli. V 62. minutě centroval z pravé strany Kuběj, Vacek míč prodloužil na Pěničku a ten se ve skluzu nemýlil a bylo to 2:0. V 65. minutě centroval z levé strany Knolle, první centr ještě obrana hostí odvrátila, podruhé pak vrátil míč do vápna Kuběj a ve skrumáži se nejlépe orientoval Jirák, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a bylo to 3:0. Hosté toho směrem dopředu moc neměli a dvě jejich dobré střely kryl Machačný, když druhou střelu vytěsnil na tyč a roh. Ve druhém zápase za sebou se prosadil stoper Červenka, který po rohu Bobeláka číhal na zadní tyči a dělovkou pod břevno uzavřel účet na konečných 4:0. Naše vítězství bylo určitě zasloužené, ve hře děláme ještě hodně chyb, ale daří se nám střelecky a to je důležité. Těší mě i další zápas odehraný s nulou. Klukům bych chtěl moc poděkovat za poctivě odmakaný zápas, který byl i přes tréninkové manko způsobené počasím odehrán ve slušném tempu.