FK Cvikov - Mimoň 1:2 (1:1)

                            V tomto zápase jsme podali po Rynolticích asi nejhorší výkon jarní části a to hlavně v prvním poločase, mrzí mne, že to bylo právě v derby s Mimoní v domácím zápase. První poločas byl z naší strany velice vlažný a hosté byli aktivnější a nebezpečnější a nebýt brankáře Machačného, tak jsme mohli inkasovat více branek. I přes nevýrazný výkon jsme šli do vedení my a to ve 27. minutě, kdy se po individuální akci trefil z hranice velkého vápna Kaiser. Ve 42 minutě jsme udělali chybu a ztratili míč u postranní čáry a hosté nás dokázali přečíslit a do prázdné branky zakončoval Hřeben. Ve druhém poločase se už hosté nedostávali do výraznějších šancí a celý zápas rozhodla jediná chyba v obraně, kdy jsme nepohlídali aut hostů, po kterém následovala přihrávka na vápno, kdy se opět přesně k tyči trefil Hřeben a bylo to 1:2 pro hosty. My jsme se snažili soupeře zatlačit a vyrovnat. Nejprve měl obrovskou šanci Vacek, který šel sám na brankáře, ale bohužel ho pouze nastřelil. Remízu jsme ještě mohli zachránit v poslední minutě, kdy jsme kopali nepřímý kop uvnitř pokutového území za malou domů, ale Paštika bohužel přestřelil hostující branku. Proti soupeřům z horní poloviny tabulky je třeba hrát 90 minut a ne dvacet, jak to mu bylo v tomto zápase.