FK Cvikov - Frýdlant 2:2 (1:1)

                   V tomto zápase jsme si chtěli napravit reputaci z posledního utkání, což se podařilo, ale na 3 body proti dobře hrajícímu Frýdlantu to nestačilo. První poločas byl vyrovnaný, hosté byli nebezpeční v rychlém přechodu do útoku. První branka se nám podařila vstřelit po pěkné kombinační akci, kdy se po dlouhém pasu za obranu od Coufala trefil s přehledem dobře hrající Paštika. Po obdobné situaci se podařilo hostům vyrovnat, kdy se za obranu dostal hostující Plesar a ve 35. minutě nedal Machačnému šanci. V 72. minutě jsme poprvé zaváhali v obraně, kdy celé akci předcházel špatný odkop a hosté ihned tohoto zaváhání dokázali využít a střelou ze skrumáže šli do vedení zásluhou Noska, když běžela 72. minuta. Jsem rád, že kluky tato branka nezlomila a nakonec se nám podařilo soupeře dostat přece jenom v posledních 15. minutách pod tlak, který jsme korunovali v 87. minutě vyrovnávací brankou, když se trefil po dorážce Jirák. V samém závěru zápasu jsme měli štěstí, kdy hosté kopali ještě rohový kop a měli jeden závar před naší brankou, kdy nás výborně podržel brankář Machačný. V zápase jsme chtěli zvítězit, ale vzhledem k průběhu zápasu jsem s bodem spokojený a hlavně i s předvedenou hrou a nasazením, za což bych chtěl pochválit celý tým a teď se již můžeme těšit na další kolo poháru, kdy přivítáme lídra tabulky krajského přeboru Semily.