DOUBÍ - FK-CVIKOV 0:2 (0:0)

                        V sobotu 28.3.2015 jsme odehráli další mistrovské utkání 1.A třídy v Doubí. Utkání bylo vyrovnané, ale proti velmi mladému týmu z Doubí rozhodla naše fotbalová zkušenost. V prvním poločase neproměnili gólové šance nejprve Vacek, který sám před brankářem vyslal křižnou střelu, která však neskončila v brance. V 38.min vystřelil cca z 30m Coufal a jeho podařená střela skončila na břevně branky. A jelikož další pokusy také neskončily v brance šlo se v poločase do kabin za stavu 0:0. V 53.min poslal do vápna hostů přesný centr Bobelák, který uklidil do branky Červenka hlavou. Od této chvíle měli domácí mírně navrch. V 82.min nastoupil do útoku Tóth a jeho první kontakt s míčem znamenal gól na 0:2. Tento gól teprve přinesl na naše kopačky klid a zápas jsme kontrolovali až do závěrečného hvizdu. Zápas se odehrál ve velmi slušném tempu a hlavně bez žlutých a červených karet.