CVIKOV - BUkOVANY 9:0 (5:0)

Dnes jsme sehráli předposlední soutěžní utkání v nadstavbové části se soupeřem z Bukovan. Musím napsat, že to byl z naší strany velice pohledný zápas. Utkání jsme měli po celý průběh v naší moci, což jsme vyjádřili i výsledkově. Naše branky padaly, jak po pěkných vypracovaných přihrávkách tak i po střelách ze střední vzdálenosti. Je jen škoda, že už sezona končí a hlavně, že nám odchází 5 kluků do starších žáků. Rádi bychom klukům poděkovali za práci na trenincích, protože je na první pohled vidět jak se za tuto sezónu zlepšovali. KLUCI DĚKUJEME.

O naše branky se podělili 2x Míra MÁSLÍK, 2x Kubík SILNÝ, 2x Péťa KUČERA, a pojedné brance Jiřík KROUTIL, Adam HRADISKÝ a Ráďa VANČURA.

Nastoupili: Marek ŽUCHA, Honza KOHOUT, Petr KUČERA, Radek VANČURA, Míra MÁSLÍK, Jakub SILNÝ, Adam HRADISKÝ, Jirka KROUTIL, střídající: Jakub KALINA, Vítek HERUDEK.