Cvikov - Žandov 2:1 (2:0), Cvikov - Doksy 1:0 (1:0)

Vážení sportovní fanoušci, po úspěšné sezoně s mladšími žáky, přešel trenérský tandem p. Kunst a p. Rudinský ke starším žákům. Novou sezonu jsme začali na domácím hřišti s mužstvem ze Žandova a za týden jsme přivítali kluky z Doks. Ty utkání byly jen malinko sobě nepodobné, a to v tom, že v prvním utkání jsme stříleli jak u Verdunu, ale ztroskotali jsme na hostujícím brankáři. A v druhém utkání jsme naopak nevystřelili na branku, utápěli jsme se v kličkách, no hrůza. V obou utkáních jsme sice zvítězili (2:1, 1:0), ale výsledek předčil předvedenou hru. Tohle na treninku netrenujeme. Ano, musím ale všechny pochválit za obrovskou bojovnost, fyzicky jsme na tom výborně, soupeři se proti nám těžko prosazují. Doufáme, že si kluci vzpomenou při příštím utkání jak střílejí o treninku a konečně to předvedou i v mistráku.

Sestava: Marek ŽUCHA, Honza HRŮZA, Radek VANČURA, Petr KUČERA (C), Tadeáš SEDLÁK, Jirka KROUTIL, Ondra NOVOTNÝ, Jakub SILNÝ, Míša TÍMA, Lukáš POKORNÝ, Míša DOAN

Branky: 2x Míša TÍMA, 1x Lukáš POKORNÝ

Treneři starších žáků